Парфюмерия

Знайдено товарів: 4.

Показати 1-4 з 4 товарів

Активні фільтри

Blooming Anthos.Туалетная...

800,00 грн

Квітковий янтарно-пудровий аромат викликає в пам'яті спогади про свіжість весняного ранку, чарує своєю новизною і м'яко обволікає бархатистими...

Aegean Blue.Туалетная вода,...

800,00 грн

Вишуканий аромат свеежсті з нотками океанічних і цитрусових спецій подарує потужну освіжаючу хвилю. Аромат квітів апельсина ніжно розкривається...

Green Physis.Туалетная...

800,00 грн

Дивовижний, наповнений соковитістю трав, зелений аромат Green Physis - один з тих, які неможливо забути. Дуже незвичайний за своїм складом,...

Oriental Helios.Туалетная...

800,00 грн

Живий і загадковий, чуттєвий і розкішний, екзотичний і повний енергії цей аромат заворожує з перших секунд знакомства.Ето даний незбагненне...

Парфюмерия

          У сучасному ритмі життя ми навчилися не помічати один одного. Проходимо повз, не піднімаючи очей ...

          Але повертаємося слідом, реагуючи на парфум, на його недомовленість, на шлейф ароматів і букет емоцій.

          «Свій аромат», який кожному необхідно знайти обов'язково, - це композиція нот, яка ідеально підходить характеру, яка розкриває грані душі і підкреслює індивідуальність. Це ідеальне завершення образу, підкреслює унікальність особистості і бездоганність смаку.

          Магазин натуральної грецької косметики Афродіта пропонує знайти свій аромат серед натуральних і екологічних парфумів.

          Свіжий аромат. Насичений і бадьорить, легкий і при цьому вражає безмежною глибиною, що нагадує про свіжому бризі і дихаючих прохолодою морських хвилях. Це пронизливо свіжий аромат, який є втіленням легкості, радості і прекрасного настрою.

          Квітково-пудровий аромат. Це ода рідкісної жінці, чуттєвої і виключно елегантною. У цьому ароматі звучить провокація між сексуальною грайливістю і зрілим цнотливістю. Це мікс з правильної чуттєвості, класичної розкоші нескромно звабника.

          Зелений аромат. Це яскраво виражений зелений акорд, нова еко-тенденція максимально природного і натурального аромата.Несущій в собі свіжість і новизну, неспішно розкривається і аристократичний, аромат дивує натуральністю і приковує до себе увагу.

          Східний аромат. Дивно поєднуючись з грайливою спонтанністю і іскриться життєрадісністю, є втіленням позитивних емоцій. Аромат захоплює, зачаровує і долгоне відпускає, залишаючи після себе шлейф зі спогадів і загадкової таємничості.

          На сайті натуральної грецької косметики Афродіта ви можете замовити свій аромат, який буде відрізнятися елегантністю, натуральністю і еко-безпекою.

          Косметика Афродіта - це ваше благополуччя і здоров'я, дароване самою природою.