7 причин чому ви повинні використовувати веганськуі косметику

list Розділ: Новини Дата: comment Коментарі: 0 favorite Подобається: 865

З огляду на загальну кількість брендів, що представляють косметичну індустрію, виробники веганскої косметики складають меншість. Виробництво веганскої косметики є лише невеликий нішею такої індустрії.

Проте, інтерес до натуральної косметики росте пропорційно зростанню екологічної поінформованості суспільства. В даний час більшість засобів натуральної косметики призначена для жінок, але є і засоби по догляду для чоловіків.

Ось найбільш ймовірні 7 причин, чому використання веганскої косметики Афродіта найбільш корисно для шкіри.

Причина №1. Веганська косметика Афродіта приготовлена ​​виключно з мінералів і рослин.

У виробництві косметичних засобів речовини тваринного походження використовуються традиційним способом, це наприклад, бджолиний пилок, молочко, а також хітозан, який отримано в результаті утилізації відходів рибного промислу. Еластин ж отримують з кровоносних судин і шийних зв'язок корів, тваринного гліцерину, яєць і шовку.

Веганська косметика містить ТІЛЬКИ інгредієнти рослинного походження, в основному мінерали і рослинні екстракти.

Причина №2. Веганська косметика Афродіта НЕ тестуються на тваринах.

Веганська косметика взагалі не тестується на тваринах. Сучасна наука знає альтернативні, етичні способи перевірки косметики. Як приклад, можна вказати на комп'ютерне моделювання (в Silico), тести і симулятори In Vitro.

Крім того, деякі виробники, після проведення перших випробувань без участі споживачів, запрошують добровольців на проби в рамках так званої методики мікродозування. Тестування на тваринах перестало бути необхідністю в косметичній промисловості, але виробники традиційної косметики все ще використовують цей метод.

Варто задати собі питання: чи може косметика приносити користь і благо, якщо її використання відбувається з усвідомленням того, що тварини, піддавалися болю, страждань і побічних ефектів, лише для того, щоб зробити нас красивіше ...

 

Причина №3. Веганська косметика містить речовини тільки з органічного землеробства

Надійні виробники веганскої косметики в своєму складі використовують тільки хімічні речовини і сировину з органічного землеробства або отримані екологічно чистим способом.

До складу веганскої косметики не входять інгредієнти з генетично модифікованих сільськогосподарських культур, а також не використовуються засоби захисту рослин і добрива, заборонені для використання на органічних фермах.

Причина №4. Натуральна косметика Афродіта НЕ містить штучних барвників, консервантів чи хімічних добавок.

До складу натуральної косметики не входять штучні барвники, консерванти і парфумовані ароматизатори, які в кінцевому підсумку можуть завдати шкоди шкірі. Особливо агресивно вони впливають на атопічну, суху і дитячу чутливу шкіру.

Причина №5. Веганська косметика НЕ ​​містить SLS і SLES

Традиційна косметика містить поверхнево-активні речовини, це такі шкідливі речовини, як SLS і SLES. Завдання цих сполук - знежирити і ретельно вимити тіло. Їх придбання дешево, а дія дуже ефективно - вони швидко знежирюють і видаляють домішки, але це досить агресивні миючі засоби, які викликають сухість шкіри, алергії та шкірні захворювання.

У веганскої косметиці теж є поверхнево-активні сполуки, так звані біосурфактанти. Це речовини біологічного походження, що виробляються мікроорганізмами. Вони характеризується вираженим антибактеріальну дію і є біорозкладаним.

Причина №6. Прозорість виробника і бренду

Виробники веганскої косметики дотримуються підвищених етичних стандартів і стежать за тим, щоб їх продукти не втрачали сертифікацію. Зусилля по підтримці високої якості пов'язані з тим, що втрата сертифікації позбавляє продукт основної позиції, завдяки якій він вибирається споживачами.

Виробник веганскої косметики не може купувати сировину у виробників, які не дають гарантій, що в процесі виробництва тварини не постраждали. Веганські виробник також не може належати до концерну, який проводить випробування за участю тварин, і не може виводити свою продукцію на ринок, де потрібні випробування на тваринах.

Прічніна №7. Веганська косметика Афродіта дружелюбна для навколишнього середовища.

Процес виробництва веганскої косметики, ланцюжок поставок і спосіб отримання сировини спрямовані на те, щоб при виробництві косметики втручання людини в навколишнє середовище було якомога менше. Багато виробників веганскої косметики засновують свій склад на біоразлагающейся або екологічно нейтральних речовинах, використовуючи упаковку, виготовлену з переробленої сировини.

Хоча веганські косметика і може бути трохи дорожче, ніж традиційна, але її якість, а також нейтральність до навколишнього середовища роблять її заслужено гідною. На даний момент всі фактори вказують на те, що частка веганскої косметики на ринку індустрії краси та здоров'я стабільно збільшується.

 

Коментарі

Залишити відгук

Неділя Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень