Натуральні олії та лосьйони для тіла: що вибрати?

list Розділ: Новини Дата: comment Коментарі: 0 favorite Подобається: 135

Сьогодні косметичний ринок пропонує широкий асортимент засобів по догляду за тілом. На полицях аптек та магазинів можна зустріти як олію для тіла, так і лосьйон для тіла. Яка між ними різниця? Що краще натуральна олія для тіла або лосьйон?

Натуральна оливкова олія для тіла, лосьйон та молочко - всі ці назви мають загальне призначення - догляд за шкірою тіла. Але різниця між ними полягає в тому, як вони працюють. Перш за все, дія масла і лосьйону для тіла засноване на консистенції цих препаратів.

Олію для тіла можна описати як більш щільне, густе, жирне. Призначено для чутливої та шелушащейся шкіри, а так само для застосування в холодну і вітряну погоду. Натуральна олія для тіла добряче живить шкіру, усуваючи ділянки лущення, залишаючи після себе відчуття пружності, подтянутости і приємною шовковистості. Оливкова олія, ши, какао - збагачують шкіру специфічними інгредієнтами, мета яких - глибоко наситити та зволожити шкіру, регенерувати її і зміцнити гідроліпідний шар.

Натуральний лосьйон на органічній оливковій олії має рідку та легку консистенцію. Практично миттєво всмоктуючись, не залишаючи жирних слідів, ідеально підходить в літню, жарку погоду. Лосьйони забезпечують пружність і ідеальний стан шкіри, за рахунок відновлення ПРИРОДНИХ процесів увлажніенія! У свою чергу, лосьйон для тіла, хоча і повинен дбати про правильне зволоження епідермісу, вже має зовсім іншу функцію. Ця своєрідна легка емульсія впливає на шкіру тільки поверхнево, не проникає в її глибокі шари, тому не може надавати регенеративного ефекту. Однак, є унікальним засобом від сухості шкіри, так що проникає в роговий шар епідермісу.

 Ще одна відмінність між маслом для тіла та лосьйонами полягає в їх вбираності. Як легко здогадатися, звичайно, більш жирна, більш щільна олію для тіла довше буде проникати в шкіру, більш того, на її поверхні залишиться захисна плівка, предохряняющая від втрати вологи. Натуральні лосьйони для тіла, на відміну від олій, вбираються дуже швидко, не залишаючи ніяких слідів, крім, звичайно ж, запланованого зволоження та ніжного аромату.

 

    Так що ж вибрати: олію або лосьйон?

При виборі правильного догляду за тілом слід в першу чергу орієнтуватися на потреби і тип            власної шкіри. І тому для тих, хто бореться з сухістю, лущенням або  оздратуванням,                  заспокійлива та відновлююча  олія - ідеальне рішення.

Очевидною перевагою масла для тіла є інтенсивне зволоження шкіри, завдяки плівкоутворювальним властивостями, масло забезпечує багатогодинний захист від втрати вологи і впливу агресивних та дратівливих факторів зовнішнього середовища. Крім того, це натуральні та безпечні для вашої шкіри препарати, що містять набагато більше біологічно активних речовин, ніж традиційні лосьйони та креми

Органічна оливкова олія першого холодного віджиму цінується за її поживну насиченість, регенеративні, захисні та зволожуючі властивості, при цьому вона на 100% натуральна, а значить, безпечна.

Отже, асортимент засобів по догляду за шкірою тіла величезний. На сьогоднішній день існує достатня кількість олій та лосьйонів для тіла, вибирати які слід в залежності від потреб вашої шкіри, її типу та бажаного ефекту - зволоження, живлення, омолодження та розслаблення.

Коментарі

Залишити відгук

Неділя Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень