Оливковое мыло Афродита при экземе.

list Розділ: Відгуки клієнтів Дата: comment Коментарі: 0 favorite Подобається: 2941

     

 Екзема давно перестала бути просто шкірними захворюваннями. Це проблема соціальної адаптації та естетичного дискомфорту людей, які страждають від цих недуг.
       
Кожен 25-й чоловік, а це приблизно 250 млн. Живуть на землі борються з цією проблемою. Косі погляди і питання: «А що це у тебе на руках?», Розвиває купу комплексів, з'являється невпевненість в собі, а поява тріщин на сухий і огрубілою шкірі рук, значно знижує якість життя.
       
Людині, у якого проявляється екзема, потрібно постійно стежити за станом шкіри рук. Тоді симптоми захворювань будуть проявлятися рідше або зникнуть зовсім.
       
Лікарі-дерматологи для успішного лікування екземи рекомендують щоденне використання натурального оливкового мила першого холодного віджиму ТМ Афродіта.
        
Найбільшу ефективність у вирішенні цієї проблеми показало використання натурального оливкового мила з алое вера та натурального оливкового мила з евкаліптом.
        
Тільки в оливковій милі ТМ Афродіта зміст оливкового масла досягає 85%! Будучи потужним природним антисептиком, евкаліпт перешкоджає інфікуванню мікротріщин і виникненню вхідних воріт для вторинної інфекції. А натуральне оливкове масло в поєднанні з алое вера, інтенсивно зволожує суху шкіру, перешкоджаючи подальшої втрати вологи, сприяючи епіталізаціі і відновленню.
       
Тільки інтенсивне зволоження і дбайлива очищення шкіри натуральними компонентами збереже красу і здоров'я ваших рук

Коментарі

Залишити відгук

Неділя Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень