Сироватка для обличчя або крем: що вибрати?

list Розділ: Новини Дата: comment Коментарі: 0 favorite Подобається: 442

Натуральна сироватка - це концентрат активних інгредієнтів, призначений для вирішення конкретних проблем по догляду за шкірою. Рівень активних інгредієнтів в сироватці вище, ніж в звичайному кремі для обличчя, так як більш важкі масла і інгредієнти видалені зі складу. Таким чином, якщо в кремі може міститися близько десяти відсотків активних інгредієнтів, то в сироватці їх - від сімдесяти відсотків та більше.

Переваги натуральної сироватки для обличчя APHRODITE:

Сироватка поживна і усуває багато проблем шкіри, також вона має ще й іншими видимими перевагами:

1. Текстура шкіри значно поліпшується завдяки вмісту колагену і вітаміну С, стає більш пружною і гладенькою, що робить її помітно більш молодий і здорової на вигляд.

 2. Плями, шрами, прищі і інші недосконалості стають значно менш видимі, оскільки вони починають світлішати при регулярному використанні сироватки. Цей результат досягається комплексно, без використання шкідливих пілінгів і хімікатів.

 3. Пори значітельно сужіваются, що, в свою чергу, призводить до зменшення кількості чорних крапок.

 4. Сироватки під очі також мають видимі переваги, зменшуючи сухість, темні кола і наповнюють зморшки з середини.

 5. При використанні натуральної сироватки на оливковій олії спостерігається менше запалень, почервоніння і лущення, шкіра виглядає свіжою, зволоженою та молодой.

 

Які інгредієнти зазвичай входять до складу натуральної сироватки?

 

Склад сироваток варіюється від звичайних до екзотичних. На наступні кілька поширених складових варто звернути увагу:

1. Вітамін С

Це ходової інгредієнт проти старіння, тому дівчатам від 30 років рекомендується до використання. Розглянутий потужний компонент не тільки створює колаген, він також підвищує імунітет шкіри і повинен регулярно використовуватися при догляді за шкірою.

 2. Гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота є відмінним помічником для збезводненої шкіри. Вона утримує природний рівень води в шкірі і стежить за тим, щоб та не втрачала своєї природної вологості, залишаючись наповненою. Кераміди і амінокислоти дають схожі результати і переваги.

 3. Молоко ослиць

Є потужним антиоксидантом. Глибоко живить і пом'якшує шкіру, блокує ділянки сухості і лущення. Захищає шкіру від негативного впливу УФ-випромінювання, розгладжує дрібні зморшки і перешкоджає появі нових.

 4. Ретиноли

Вони є інгредієнтами сироватки, які ідеально підходять для шкіри, схильної до акне, вони також розгладжують зморшки.

 5. Активні інгредієнти на рослинній основі

Такі складові, як планктон (червоні водорості), містять натуральні освітлюючі інгредієнти і підходять для боротьби з передчасним старінням і в'яненням шкіри.

Чим відрізняється натуральна сироватка для обличчя від зволожувачів і натуральних олій?

 

Багато хто задається питанням, чи схожі сироватки на зволожуючі засоби, але відповідь негативна. Хоча вони можуть мати спільні складові і властивості, сироватки на оливковій олії легше вбираються шкірою і діють під епідермісом, в той час як зволожуючі засоби впливають на верхній шар і утримують всю вологу.

Крім того, натуральні сироватки APHRODITE створені на водній основі, а зволожуючі засоби і масла для особи - на масляній або кремовій основі.

Як вибрати сироватку?

Інтернет-магазини пропонують безліч варіантів сироваток, і всі вони обіцяють прекрасну, красиву шкіру. Але найкращий спосіб вибрати відповідний продукт - це взяти до уваги два фактори.

 

       По-перше, проблема шкіри, яку потрібно вирішити. Потрібно шукати сироватку, яка стверджує, що робить саме те, що потрібно.

       По-друге, потрібно враховувати тип шкіри. Якщо шкіра жирна і схильна до акне, підійде сироватка для обличчя з саліцилової кислотою і ретинол, а також масло насіння шипшини.

       Володарям зрілої і сухої шкіри варто звернути увагу на гіалуронову кислоту, оливкову олію і стовбурові клітини рослин.

       

Нормальна шкіра добре поєднується з гіалуроновою кислотою і водоростями, які утримують вологу і зберігають шкіру свіжою та омолодженою.

У порівнянні з більшістю інших інгредієнтів натуральна сироватка для обличчя є більш дорогим інгредієнтом. І перш за все з тієї причини, що інгредієнти сконцентровані, а не розбавлені. Але з іншого боку, знадобиться менше інших продуктів, якщо сироватка вирішить проблеми з вашою шкірою.

Дорожчі сироватки, як правило, містять інгредієнти більш високої якості, існують економічні, які можуть творити чудеса, якщо заздалегідь вивчити потреби шкіри.

Коментарі

Залишити відгук

Неділя Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень