Захистимо себе та близьких!

list Розділ: Новини Дата: comment Коментарі: 0 favorite Подобається: 1383

     Спалах коронавируса нового типу COVID-19 обернулася глобальної пандемією.

     Всесвітня організація охорони здоров'я та Червоний Хрест розробили ряд профілактичних заходів, здатних зупинити поширення вірусу і зберегти благополуччя.

     Однією з найбільш дієвих заходів профілактики є часте і ретельне миття рук із застосуванням мила, яке містить антисептик.

     Оливкове мило Афродіта з природним антисептиком евкаліпта має противірусну, антибактеріальну та протизапальну дію, при цьому є 100% натуральним продуктом, повністю безпечним навіть для дітей з перших днів життя.

     Евкаліпт здатний підсилювати регенерацію пошкоджених ділянок шкіри, підвищувати клітинний імунітет і блокувати дію хвороботворних мікроорганізмів, які потрапляють на шкіру.

     Фітонциди, якими багаті листя евкаліпта, мають яскраво виражену противірусну та антибактеріальну активність.

     Будучи аналогами антибіотиків, фітонциди евкаліпта захищають шкіру від запалень, загоюють ранки і утворюють захисний бар'єр, який захищає шкіру, роблячи її невразливою для проникнення вірусів і бактерій.

     Дія евкаліпта в милі Афродіта посилюється наявністю великої кількості органічного оливкової олії першого холодного віджиму. Крім противірусних та антибактеріальних властивостей натуральне мило з евкаліптом інтенсивно зволожує, перешкоджає старінню клітин шкіри, роблячи її пружною і свіжою.

     Лікувальні властивості оливкової мила Афродіта підтверджені 5-ю клінічними дослідженнями, що гарантують противірусну, антибактеріальну та протигрибкову активність мила.

     Лікарі-дерматологи рекомендують для профілактики і лікування шкірних захворювань  проводити гігієнічну обробку рук тільки з натуральним оливковою милом Афродіта!

     Не маючи в своєму складі парабенів, ароматизаторів, консервантів і барвників, оливкове мило Афродіта стало переможцем програми «Територія обману» (1 + 1), як найбезпечніше і натуральне.

     Купити оливкове мило з евкаліптом сьогодні можна за мінімальною ціною, але його користь для здоров'я буде неоціненна!

     З натуральним оливковою милом Афродіта ви себе захищаєте від вірусів і бактерій, а шкіру від сухості і дискомфорту!

 

Коментарі

Залишити відгук

Неділя Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень