Коли потрібно починати антивікової догляд? Це питання цікавить усіх жінок. Дати конкретної відповіді не так вже просто, адже косметологи не можуть прийти до єдиної думки.

       
Одні, спираючись на знання фізіологів, стверджують, що після 25-и, т.к процеси фізіологічного старіння запускаються саме після цього віку.

        
Інші радять регулярно користуватися омолаживающей косметикою в молодому віці для попередження появи мімічних зморшок.

        
Треті кажуть, що момент користування антивікової косметикою залежить від стану шкіри: її пружності і генетичної схильності.

        
Єдиної думки немає. І все ж спробуємо розібратися.

        Кожен з нас помічав, що в 20 років можна всю ніч веселитися, а вранці достатньо всього лише прийняти душ і виглядати на всі 100!

        Однак після 30-и, бурхливо проведена ніч, на ранок обов'язково відіб'ється темними колами під очима, втомленим поглядом і змарнілим виразом обличчя, яке важко заховати під макіяжем.

       Цей момент приходить в різному віці, але в середньому в 27-28 років.
Саме в цьому віці стресові ситуації стають помітними на обличчі. І це перший сигнал про те, що шкіра потребує антивіковому догляді.

        З чого ж почати такий догляд?

        Починайте завжди від простого до складного, від домашнього догляду до більш складним салонним процедурам.

        Антивіковий домашній догляд повинен включати:

         1. М'яке очищає засіб - скраб або пілінг.
             Віддавайте перевагу натуральній косметиці, брендовим виробникам, які використовують тільки високоякісне органічної сировину.
             Такі скраби і пілінги дбайливо дбайливо очистять шкіру від ороговілих клітин і чорних крапок, заспокоять і зволожать шкіру.

         2. Тонізація.
             Вибирайте тоніки, що не містять спирт, з екстрактами натуральних трав. Добре підібрані комбінації трав здатні зняти ділянки запалення, зменшити глибину пір, підвищити проникність шкіри для активних і оздоровлюючих її компонентів, приємно освіжає і даруючи аромат лугових трав.

         3. Денний крем, відповідний вашому типу шкіри містить фруктові кислоти.
             Наявність фруктових кислот в кремі дозволяє йому доглядати за шкірою зовні і зсередини одночасно. Вони мають протизапальну і антиоксидантну дію, стимулюючи синтез колагену і глікозамінів в шкірі.

         4. Нічні креми з ретинолом.
             Ретинол (вітамін А) надає по-справжньому омолоджуючий ефект, відбілює пігментні плями і розгладжує дрібні зморшки. Ретинол стимулює синтез протеїну, регулює діяльність сальних залоз, запобігає руйнуванню колагену і еластину.

         5. Гімнастика для обличчя (фейсбілдінг).
             Ця гімнастика дозволяє не тільки тонізувати м'язи, але і знімати напругу, позитивно впливаючи на стан нервової системи. Регулярне виконання вправ усуне шийні і головні болі, а так само стане запорукою вічної молодості.

             Виконуючи ці нехитрі процедури, ви продовжите молодість своєї шкіри, поліпшите її стан і повернете природну красу.