Кожна жінка мріє мати красивий і рівний загар.
Це бажання посилюється зараз, коли вже півроку погана погода і всім нам так не вистачає сонця ...

        
Багато хто вважає, що солярій шкідливий для шкіри, але якщо дотримуватися певних правил, загар в солярії здатний підвищити імунітет, захистити від простудних захворювань у весняний період авітамінозу і вберегти від депресій.

       
Кількість відвідувань солярію має бути розумним, адже ультрафіолетове вплив в солярії в десятки разів потужніше за випромінювання сонця. Навіть якщо ви вважаєте, що ефект засмаги вам не помітний, не варто продовжувати сеанси.

       
Після відвідування солярію шкіра починає ущільнюватися - це захисна реакція на загар. Для її відновлення потрібен час: в молодому віці приблизно 1 місяць, після 40 років - до 90 днів.

       
Для отримання рівного загару досить 4-5 сеансів. Важливо пам'ятати, що в році не можна відвідувати солярій більше 50 разів і інтервали між сеансами повинні бути не менше 48 годин.

       Пам'ятайте, якщо ви ...

  •  Блондинка з блакитними очима і білою шкірою, солярій вам протипоказаний;

 
  •   Світловолоса з карими або блакитними очима і ваша шкіра не схильна до сонячних опіків, перший сеанс у солярії може тривати не більше 3 хв. Наступні сеанси можна проводити через 48 годин, збільшуючи на 1 хвилину;
  •   Шатенка - перший сеанс 4 хвилини, наступні через 2 доби, збільшуючи на 1 хвилину;

  •  Брюнетка зі смаглявою шкірою може дозволити собі перший сеанс тривалістю 5 хвилин з 2-х денним інтервалом, поступово збільшуючи на 1 хвилину до 10 хвилин.
        Не варто забувати про косметику для солярію, яка здатна значно знизити ультрафіолетове вплив на шкіру і зберегти засмагу якомога довше.

        Найбільш корисний солярій взимку і ранньою весною. Сеанси засмаги корисні людям, які мають ослаблений імунітет, швидко стомлює і страждають депресією. Показаний солярій при вугрової висипки і акне, при псоріазі і захворюваннях суглобів, при уповільнених бронхітах і загоюються, при переломах кісток і авітамінозах.       Однак, не варто забувати і про групу ризику.
25% людей мають високу чутливість до ультрафіолету. Підвищена чутливість може бути як наслідок після прийому деяких лікарських засобів (протигрибкових засобів, вітаміну А, антибіотиків).

       
Штучна засмага протипоказаний тим, хто страждає на діабет, дерматитом, онкологічними захворюваннями, хворобами щитовидної залози, а так само вагітним жінкам. Дуже обережним потрібно бути при наявності великої кількості родимок і підвищеної чутливості до сонячних променів.
Дотримуючись цих правил, ви отримаєте рівну засмагу, підвищення імунітету, поліпшите свій метаболізм і настрій.

Бережіть себе і будьте здорові!