У новонародженого малюка шкіра в 5 разів тонше, ніж у дорослої людини. Вбирання речовин, нанесених на шкіру, відбувається швидко, інтенсивно і дратівливо.

       Це відбувається тому, що шкіра малюка не досконала і знаходиться в розвитку. Саме шкіра зараз допомагає дитині знайомитися з багатьма новими речами. З кожним дотиком малюк знаходить свій орієнтир в новому житті.

       На цьому етапі роговий шар шкіри ще не здатний захистити від впливу навколишнього середовища.
Ще не розвинена захисна оболонка шкіри і недосконала захисна функція шкіри, а значить все, що стикається зі шкірою малюка має бути оптимально підходить і максимально безпечним.
       У цій статті ми хочемо запропонувати провести ревізію уходовой косметики вашої дитини і виявити диверсантів, котрі підривають здоров'я шкіри малюка.

       Для початку познайомимося з найнебезпечнішими інгредієнтами:


       1. ПАВи (поверхнево-активні речовини) і лаурилсульфат натрію (sodium lauryl sulfate і sodium laureth sulfate) - головні вороги, що руйнують і перешкоджають утворенню шкірного захисного бар'єру.
Встановлені ГОСТом норми гігієни стверджують, що ліпідний шар шкіри після миття з гігієнічним засобом повинен відновитися через 4 години на 60% .Однак, не всі миючі засоби здатні проявити таку восстанавливаемость.
          Крім цього, пави здатні накопичуватися в печінці, мозку, серці і жирових відкладеннях, звідки здатні тривалий час руйнувати організм.
       2. Мінеральні оліі: рідкий парафін, вазелін, біле масло, парафінова олія - ​​є нафтопродуктами.
          Вибираючи косметику, ретельно вивчайте склад і віддавайте перевагу косметичним засобам на основі натуральних рослинних олій.
          Неприпустимо також присутність тваринних жирів, які утворюють на поверхні плівку, закупорюють пори і перешкоджає шкірному диханню.

       3. Парабени (метилпарабен (E218), етілпарабен (E214), пропілпарабен (E216), бутилпарабен, бензілпарабен) - синтетичні консерванти.
Токсичні, мають накопичувальним ефектом. Здатні викликати онкологічні захворювання.
           Захищаючи свого споживача, сьогодні багато виробників на упаковках вказують маркування «free paraben» (без парабенів).

       Турбуючись і захищаючи ніжну шкіру дитини, ми рекомендуємо грецьку натуральну косметику Афродіта, створену на основі критського органічного оливкової олії першого холодного віджиму з додаванням екстрактів трав, ефірних масел і комплексу природних вітамінів.


       Натуральна косметика Афродіта не містить парабенів, барвників, консервантів, ПАВов і парфумованих ароматів.

       Дитяча косметика Афродіта дбайливо і ніжно дбатиме про шкіру вашої дитини, захищаючи від попрілостей і дерматитів, відновлюючи ліпідний бар'єр і загоюючи запалені ділянки.

       Дитяче мило з ромашкою і календулою Афродіта на 85% складається з оливкового масла і є 100% натуральним продуктом.
Це єдине мило в Україні, що має 5 клінічних досліджень, що підтверджують його антимікробну і протигрибкову активність.
       Оливкове мило Афродіта є переможцем програми «Територія обману» (1 + 1), як найбезпечніше і екологічно чисте.


       Вибираючи для дитини найкраще, вибирайте Афродіту!