• Набір
"Здоров'я волосся та шкіри голови" Подарунковий набір
  • "Здоров'я волосся та шкіри голови" Подарунковий набір

"Здоров'я волосся та шкіри голови" Подарунковий набір

N1p

Збалансовано підібрані натуральні косметичні засоби Афродіта по догляду за волоссям помітно поліпшать їх зростання, додадуть блиск і еластичність до самих кінчиків, допоможуть запобігти випадання і оздоровлять шкіру голови.

Інноваційна рецептура натуральної косметики Афродіта делікатно очистять і наситять волосся енергією, тонізує і відновить гідроліпідний бар'єр шкіри, повертаючи волоссю силу і природну красу.

800,00 грн

Замість 854,00 грн

  • Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення. Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення.
  • Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1000 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП. Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1000 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП.
  • У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати. У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати.

Склад набору:

- Шампунь "Зволоження та сяйво" Aphrodite®, натуральний 250 мл;
- Кондиціонер "Зволоження та сяйво" Aphrodite®, натуральний 200 мл;
- Увлажняющее поживна олія для волосся та шкіри голови Aphrodite®, натуральна 100 мл.

N1p