• Набір
"Блеск и сила волос" Подарочный набор
  • "Блеск и сила волос" Подарочный набор

"Блиск та сила волосся" Подарунковий набір

N8p

     Цей набір ідеально підходить для захисту і тривалого збереження кольору фарбованого волосся. Зберігаючи колір, зволожуючи і відновлюючи волосся до самих кінчиків, збалансовано підібрані засоби повернуть здоровий блиск і природну силу вашому волоссю.

800,00 грн

Замість 983,75 грн

  • Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення. Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення.
  • Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1000 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП. Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1000 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП.
  • У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати. У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати.

       Натуральні інгредієнти, що входять до складу засобів для догляду за волоссям, тонізують і відновлюють структуру волосся, помітно покращують еластичність і силу кожного волоска. Огортаючи ароматів середземноморських трав, глибоко живить і полегшує розчісування.
       Олія
, що входить до складу набору, оздоровить шкіру голови, запобіжить випадання волосся і простимулює їх зростання. Легко змивається, залишаючи після себе аромат лугових трав і середземноморських квітів.

Склад набору:

  1.  Шампунь "Захист кольору і відновлення" Aphrodite®, натуральний 250 мл
  2. Кондиціонер "Захист кольору і відновлення" Aphrodite®, натуральний 200 мл
  3. Зволожуючий поживне масло для волосся і шкіри голови Aphrodite®, натуральне 100 мл
N8p
Новий товар