• Набір
Подарок достойный Богини "Масла Афродиты"
  • Подарок достойный Богини "Масла Афродиты"

Подарунок гідний Богині "Набір для догляду за шкірою обличчя"

Z-N28

Досить складно підібрати подарунок в якому поєднується душевність, практичність і користь. У Aphrodite® знайшли рішення!
Подарунковий набір для догляду за шкірою обличчя оцінить гідно кожна жінка. Адже кожен продукт у складі, створений на основі органічної оливкової олії і покликаний оздоровлювати і наповнювати свіжістю.

  • Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення. Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення.
  • Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1000 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП. Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1000 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП.
  • У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати. У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати.

Досить складно підібрати подарунок в якому поєднується душевність, практичність і користь. У Aphrodite® знайшли рішення!
Подарунковий набір для догляду за шкірою обличчя оцінить гідно кожна жінка. Адже кожен продукт у складі, створений на основі органічної оливкової олії і покликаний оздоровлювати і наповнювати свіжістю.


Склад набору:


- Крем нічний Aphrodite®, 50мл

- Антивіковий денний крем Aphrodite®, 50мл

- Крем для шкіри навколо очей Aphrodite®, 35 мл

- Оливкове мило Aphrodite® з евкаліптом, 125 гр

- Упаковка "Прекрасний подарунок гідний Богині" від Aphrodite®

Z-N28
Новий товар