• Набір
Подарунок гідний Богині "Набір anti-age"
  • Подарунок гідний Богині "Набір anti-age"

Подарунок гідний Богині "Набір anti-age"

Z-N27
Вигідна пропозиція!

Сироватка з зміцнюючим антивіковим ефектом Aphrodite® +3 продкута.

Разом дешевше.
  • Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення. Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення.
  • Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1000 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП. Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1000 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП.
  • У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати. У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати.

Склад набору:

- Сироватка з зміцнюючим антивіковим ефектом Aphrodite®, 30 мл

- Антивіковий денний крем Aphrodite®, 50мл

- Крем нічний Aphrodite®, тревел, 15 мл

- Оливкове мило Aphrodite® з евкаліптом, 125 гр

Z-N27
Новий товар

Можливо вам також сподобається

Крем для рук з ромашкою,...

Насичений, заспокійливий і інтенсивний крем для рук на основі органічної оливкової олії  першого холодного віджиму з додаванням ромашки та...

Кондиціонер для волосся з...

-60%
  • Ціну знижено

Маска для волосся з...

131,20 грн 328,00 грн
8 Відгуки

     Маска для волос с органическим оливковым маслом первого холодного отжима восстанавливает структуру поврежденных волос, лечебный эффект...

-35%
  • Ціну знижено

Оливкове мило з гарденією...

39,00 грн 60,00 грн
7 Відгуки

Обладает увлажняющими, питательными и смягчающими свойствами. В дополнение к полезным свойствам