• Набір
Подарунок гідний Богині "Набір для обличчя з олією"
  • Подарунок гідний Богині "Набір для обличчя з олією"

Подарунок гідний Богині "Набір для обличчя з олією"

Z-N26

Вигідна пропозиція!

  • Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення. Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення.
  • Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1000 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП. Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1000 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП.
  • У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати. У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати.

Вигідна пропозиція!

Склад набору:

- Оливкова олія - детокс для обличчя Aphrodite®, 100 мл

- Зволожуючий денний крем Aphrodite®, 50 мл

- Крем для шкіри навколо очей Aphrodite®, тревел, 10 мл

- Оливкове мило Aphrodite® з евкаліптом, 125 гр

Z-N26
Новий товар