Оливкове мило  AphrOditE® рекомендовано дітям. Саме тому мило  можна знайти на полицях дитячих супермаркетів Антошка.

Сьогодні все більше батьків звертають увагу на натуральну продукцію, тому що це показник безпеки і користі.

Мами уважно читають склад косметичних засобів, цікавляться виробником.

Вибирають для своєї сім'ї все найкраще.

Ми переконані, що вивчивши склад оливкового мила  AphrOditE® Ви будете приємно здивовані, тому що всі компоненти мають натуральне походження, а вміст органічної оливкової олії у складі досягає  90%. Ще б пак, адже цей продукт варять на острові Крит (Греція), де знають про користь оливкової олії вже тисячі років.

AphrOditE® на дні народженні Антошки

Праздник в Антошках с натуральным оливковым мылом Афродита органическое маслоAphrOditE® на день рождення без подарунків не ходить!

Ось і 25 лютого свої дні народження відзначали «Мега Антошка" м. Одеса та «Мега Антошка" м. Харків дитячої мережі магазинів Антошка.

Свято було веселим і барвистим. Було багато батьків, а ще більше дітей. Всі гості брали участь у святковій лотереї. Без подарунка не залишився ніхто.

ТМ AphrOditE®, спеціально до цієї події надала призовий фонд у вигляді натурального оливкового мила AphrOditE®. Ведучі заходу кожному вручили по шматочку мила і анонсували його появу в мережі Антошка.

Уже в мережі маркетів Антошка з'явилася лінійка натурального оливкового мила AphrOditE®. Мило на 100% складається з натуральних компонентів і рекомендовано для дитячої шкіри. Саме тому воно представлено не тільки в аптеках і косметичних маркетах, а й у дитячих магазинах.

Запитуйте мило ТМ AphrOditE в найближчих супермаркетах Антошка по всій Україні

Товар добавлен в список желаний
Product added to compare.

Мы используем файлы cookies, чтобы улучшить работу нашего сайта.