Ваше замовлення може бути доставлено:

*Безкоштовна доставка по Україні здійснюється при замовленні на суму від 1500 грн.

До відділення

Кур'єром до дверей

Самовивоз

Доставка за межі України

За допомогою доставки "Нова пошта до відділення", ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.

 Час доставки зазвичай становить 1-3 робочих дня, під час замовлення менеджери узгодять з вами дату доставки замовлення. Інформація про вартість доставки з'являється на сторінці оформлення замовлення в залежності від ваги і габаритів

Звернiть увагу! При доставці до складу замовлення зберігається на пункті видачі не більше 5 робочих днів, після чого повертається назад!


  "Кур'єром до дверей", ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України з доставкою до дверей.  Для оформленyя Вам необхiдно вибрати “Адресна доставка” в строке “Вiддiлення”

Час доставки зазвичай становить 1-3 робочих дня.   Інформація про вартість доставки з'являється на сторінці оформлення замовлення в залежності від ваги і габаритів + ​​доставка до дверей.

Звернiть увагу!При доставці "Кур'єром до дверей" час доставки може бути погоджено кур'єром 2-3 рази. Якщо замовлення не було доставлено, після закінчення 5 робочих днів він буде відправлений назад!


       Оформивши доставку "Самовивозом", ви можете забрати його в будь-який зручний для вас час, протягом 5 робочих днів, з понеділка по п'ятницю, з 09:00 до 17:00. за адресою: м Київ, вул. Межигірська,79 (м. Шевченко).

Під час замовлення менеджери узгодять з вами дату і час готовності до відвантаження вашого замовлення.

*Відсутнє на час воєнного стану


Можлива доставка замовлення в інші країни. Вкажіть країну і адресу доставки в коментарі до замовлення, вибравши "Самовивезення" і "Оплата готівкою". Ми зв'яжемося з вами для уточнення можливих способи доставки і оплати.


Повернення та обмін

ТМ Афродіта здійснює повернення та обмін товарів належної якості відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».

Умови повернення для товарів належної якості

Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:

товар не був у вживанні та не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, 

потертостей, плям та т. п .;

товар повністю укомплектований та збережена фабрична упаковка;

збережені всі ярлики та заводське маркування;

товар зберігає товарний вигляд та свої споживчі властивості.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.

Терміни повернення і обміну

Парфумерно-косметичні товари ТМ Афродіта не підлягають поверненню відповідно до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну, проте повернення і обмін товарів можливий, якщо сталася помилка при оформленні замовлення або клієнт відмовився від отримання замовлення в пункті видачі.

У таких випадках зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок ТМ Афродіта.