Ваше замовлення може бути доставлено:

*Безкоштовна доставка по Україні здійснюється при замовленні на суму від 1000 грн.

До отделения

Курьером до двери

Самовывоз

Доставка за пределы Украины

За допомогою доставки "Нова пошта до відділення", ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України.

 Час доставки зазвичай становить 1-3 робочих дня, під час замовлення менеджери узгодять з вами дату доставки замовлення. Інформація про вартість доставки з'являється на сторінці оформлення замовлення в залежності від ваги і габаритів

Обратите внимание! При доставці до складу замовлення зберігається на пункті видачі не більше 5 робочих днів, після чого повертається назад!


За допомогою доставки "Кур'єром до дверей", ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України з доставкою до дверей.

Час доставки зазвичай становить 1-3 робочих дня, під час замовлення менеджери узгодять з вами дату доставки замовлення.   Інформація про вартість доставки з'являється на сторінці оформлення замовлення в залежності від ваги і габаритів + ​​доставка до дверей.

Обратите внимание!При доставці "Кур'єром до дверей" час доставки може бути погоджено кур'єром 2-3 рази. Якщо замовлення не було доставлено, після закінчення 5 робочих днів він буде відправлений назад!


       Оформивши доставку "Самовивозом", ви можете забрати його в будь-який зручний для вас час з понеділка по п'ятницю, з 10:00 до 17:00. за адресою: м Київ, вул. Інститутська, 27/6 (м. Арсенальна).

Під час замовлення менеджери узгодять з вами дату і час готовності до відвантаження вашого замовлення.


Можлива доставка замовлення в інші країни. Вкажіть країну і адресу доставки в коментарі до замовлення, вибравши "Самовивезення" і "Оплата готівкою". Ми зв'яжемося з вами для уточнення можливих способи доставки і оплати.