"Аромати бадьорості" Подарунковий набір Aphrodite® - Фото№ 1
    1
  • "Аромати бадьорості" Подарунковий набір Aphrodite® - Фото№ 2
  • "Аромати бадьорості" Подарунковий набір Aphrodite® - Фото№ 4
  • "Аромати бадьорості" Подарунковий набір Aphrodite® - Фото№ 6

"Аромати бадьорості" Подарунковий набір Aphrodite®

Z-3C

Склад набору " Аромати бадьорості":

- Оливкове мило з гранатом AphrOditE®, 85 гр.

- Оливкове мило з лавандою, AphrOditE®, 85 гр.

- Оливкове мило з манго і папайєю, AphrOditE®, 85 гр.

300 грн
Кількість
Є в наявності

  • Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення. Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення.
  • Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1500 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП. Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1500 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП.
  • У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати. У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати.

Настрій екзотики, спокій Провансу та вітамінна бадьорість граната не тільки створять особливий настрій за смаком, а й повернуть свіжість і молодість Вашої шкірі. Традиційне грецьке оливкове мило Афродіта створено виключно з природних екстрактів і органічной оліі  першого холодного виджиму і стане відмінним, а головне корисним, сувеніром для Ваших друзів і близьких!

Склад набору " Аромати бадьорості":

- Оливкове мило з гранатом AphrOditE®, 85 гр.

- Оливкове мило з лавандою, AphrOditE®, 85 гр.

- Оливкове мило з манго і папайєю, AphrOditE®, 85 гр.

Виробник: о. Крит,  Греція 

* Якщо у вас є індивідуальна непереносимість будь-яких компонентів, повідомте нам, і ми допоможемо вам з вибором продукту.

Z-3C
2016-06-07

Характеристики

Тип шкіри
Для всіх типів шкіри
Виробник
AphrOditE®, Греція, о. Крит
Новий товар
Рейтинг 
2018-05-02

Природное мыло

Очень выгодно покупать на подарок. Во-первых, цена приятная, купить что-то другое за такие деньги вряд ли получится. Во-вторых, хорошая упаковка, подарочная, яркая и удобная. И, в-третьих, подарив, вы всегда будете слышать благодарность за заботу о здоровье. Потому что натурально, экологически чисто и природно.<br />

Написати відгук

Можливо вам також сподобається

"Класика на всі часи" - подарунковий набір 2 натуральних мила AphrOditE® -15%
  • Ціну знижено

"Класика на всі часи" -...

174 грн 205 грн

Подарунок гідний Богині, що складається з 2 шматочків натурального оливкового мила, гідно оцінять любительки...

"Авторська колекція"...

405 грн
1 Відгуки

У грецькому оливковій милі Aphrodite® містяться виключно натуральні природні компоненти. Створене на основі органічної оливкової олії (більше...