"Рослинні есенції " Подарунковий набір Aphrodite®

Z-3A

Отличный подарок для ценителей натуральности и даров самой природы!

За счет своего исключительно натурального состава (практически на 100% состоит из органического оливкового масла), это мыло является природным и безопасным способом не только очищения, защиты от болезнетворных грибков, а и оздоровления и омоложения кожи.

188,00 грн
Кількість
Є в наявності

  • Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення. Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення.
  • Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1000 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП. Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1000 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП.
  • У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати. У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати.

Отличный подарок для ценителей натуральности и даров самой природы!

За счет своего исключительно натурального состава (практически на 100% состоит из органического оливкового масла), это оливковое мыло Афродита является природным и безопасным способом не только очищения, защиты от болезнетворных грибков, а и оздоровления и омоложения кожи.

Благодаря эфирным маслам в составе, использование мыла станет еще и приятным сеансом ароматерапии.

Состав набора "Растительные эссенции":

- Оливковое мыло без запаха AphrOditE®, 85 гр.

- Оливковое мыло с лавандой, AphrOditE®, 85 гр.

- Оливковое мыло с шалфеем и лимоном, AphrOditE®, 85 гр.

* Если у вас есть индивидуальная непереносимость каких-либо компонентов, сообщите нам, и мы  поможем вам с выбором продукта.

Z-3A
2016-06-07
Новий товар

Можливо вам також сподобається

"Для душу та гоління...

480,00 грн
2 Відгуки

Зручний формат, що включає в себе всі необхідні засоби для турботливого і природного догляду за своєю шкірою. Ідеальний варіант для того, хто...