Крем для рук з екстрактами Манго та Папайї в Україні - Aphrodite®
Крем для рук з екстрактами Манго та Папайї в Україні - Aphrodite®
Крем для рук з екстрактами Манго та Папайї в Україні - Aphrodite®
Крем для рук з екстрактами Манго та Папайї в Україні - Aphrodite®
Крем для рук з екстрактами Манго та Папайї в Україні - Aphrodite®
Крем для рук з екстрактами Манго та Папайї в Україні - Aphrodite®
Крем для рук з екстрактами Манго та Папайї в Україні - Aphrodite®
Крем для рук з екстрактами Манго та Папайї в Україні - Aphrodite®
Крем для рук з екстрактами Манго та Папайї в Україні - Aphrodite®
Крем для рук з екстрактами Манго та Папайї в Україні - Aphrodite®

Крем для рук з екстрактами Манго та Папайї Aphrodite®, натуральний, 100мл/50мл

20 Відгуки
Арт: Z-8C

Потріскана і суха шкіра рук може стати реальною проблемою, особливо коли настає холодна пора року. Але не впадайте у відчай! У нас є рішення, яке допоможе вашим рукам виглядати та відчувати себе чудово. Наш натуральний крем для рук з екстрактами Манго та Папайї – саме те, що вам потрібно.

  • Крем глибоко проникає в шкіру, забезпечуючи максимально інтенсивне зволоження та залишаючи стійкий фруктовий аромат далеких країн.
  • На 96,6% натуральний склад крему сприяє ефективному усуненню перших ознак старіння, живлячи зрілу шкіру та збагачуючи її необхідними речовинами.
  • Бодрячий аромат піднімає настрій, змушуючи почуватися свіжим і бадьорим. Зволожує та пом'якшує шкіру, роблячи її бархатистою та гладкою. Розкішна кремова текстура для розкішної SPA-процедури.
  • Швидко вбирається формула - легко вбирається і зволожує зсередини, усуває корінь проблеми, забезпечуючи при цьому необхідну турботу про поверхню шкіри.

Не залишайте свої руки без належного догляду. Спробуйте наш унікальний крем вже сьогодні та переконайтесь у його ефективності самі! Не чекайте, щоб ваша шкіра стала гіршою - дійте прямо зараз і подаруйте своїм рукам увагу, на яку вони заслуговують!

Опції: Обсяг / Термін
  • 100 мл
  • 50 мл
Є в наявності
640,00 грн

 

Цей крем для рук — справжній тропічний еліксир, розроблений для інтенсивного живлення, зволоження та відновлення шкіри. Він чудово справляється з сухістю, лущенням та щоденними викликами, повертаючи рукам неймовірну м'якість, гладкість та сяючий вигляд. Насолоджуйтесь відчуттям комфорту та захисту з кожним застосуванням завдяки унікальному поєднанню цінних природних інгредієнтів:

Олія насіння Манго — розкішний компонент, який інтенсивно зволожує, живить та пом'якшує шкіру рук. Вона багата на вітаміни та антиоксиданти, які сприяють регенерації, підвищують еластичність та захищають шкіру від зовнішніх пошкоджень, надаючи їй здорового сяйва.

Олія насіння Папайї — легка та живильна олія, яка легко вбирається та має потужні регенеруючі властивості. Вона сприяє оновленню клітин шкіри, покращує її текстуру та надає рукам гладкості та м'якості.

Олія Марули — це рідкісне масло, відоме своїми винятковими зволожуючими та антиоксидантними властивостями. Вона глибоко живить шкіру, не залишаючи жирного блиску, допомагає відновити її захисний бар'єр та підвищує еластичність, роблячи руки неймовірно м'якими.

Олія Бразильського Горіха — багате на вітаміни та мінерали, це масло інтенсивно живить та зволожує шкіру рук. Воно сприяє відновленню пошкоджених ділянок, покращує її захисні функції та надає відчуття комфорту.

Полісахарид (Біосахаридна камедь-1) —  створює на поверхні шкіри невидиму захисну плівку. Він забезпечує тривале зволоження, надає шкірі м'якості та шовковистості, а також захищає від зовнішніх агресивних факторів.

Пантенол — незамінний компонент для інтенсивного зволоження та швидкого відновлення шкіри. Він глибоко проникає в епідерміс, утримуючи вологу, заспокоюючи подразнення та сприяючи регенерації клітин. Ваша шкіра стане еластичною, м'якою та захищеною від сухості.

Алантоїн — цей компонент відомий своїми заспокійливими та регенеруючими властивостями. Він знімає подразнення, сприяє швидкому загоєнню мікропошкоджень і робить шкіру рук неймовірно м'якою та гладкою, покращуючи її текстуру.


Виробник: о. Крит, Греція 

Склад – 96,6% натуральних інгредієнтів.

Вік
25 +
30 +
40 +
50 +
Тип шкіри
Для всіх типів шкіри
Стать
Жіноча
Об'єм
75 мл
Натуральність
96,6
Основний компонент
Вітамін E
Манго та Папайя
Призначення
Відновлювальна
Для живлення
Для пом'якшення
Час застосування
Універсальний
Сезонність
Весна
Зима
Універсальний
Особливості
З ароматом
Z-8C
5200393800163
  • ОЛІЯ МАНГО

    Ультра живлення, пом'якшення, захист

  • МАРУЛА

    Багатий на антиоксиданти, заспокійливий, омолоджуючий

  • ОЛІЯ ПАПАЇ

    Зволожує, багате на жирні кислоти Омега-9

  • ВІТАМІНИ

    Кондиціювання шкіри, антиоксидант, пом'якшувальний засіб.

  • Нанесіть невелику кількість крему розміром із горошину на сухі руки.
  • Втирайте його в шкіру рук та нігті, приділяючи особливу увагу сухим ділянкам.
  • Продовжуйте масажувати, доки крем повністю не вбереться.
  • Повторюйте процедуру стільки разів, скільки потрібно, щоб руки залишалися м’якими та гладенькими.
  • Для більш інтенсивного спа-догляду нанесіть крем перед сном і надіньте бавовняні рукавички.
Цей крем для рук добре вбирається чи залишає жирний слід?

Наша формула, що швидко вбирається, дозволяє крему швидко вбиратися і миттєво починати діяти, не залишаючи жирності. Він може виглядати як густий, важкий крем, але поглинається як легкий лосьйон..

У чому різниця між кремом для рук та лосьйоном для тіла?

Руки постійно працюють і часто піддаються екстремальним умовам, таким як сонце, вітер та холод. Це може зробити їх схильними до сухості та розтріскування. Щоб протистояти цьому, креми для рук зазвичай містять більше масел і пом'якшувальних засобів, ніж лосьйони для тіла, щоб сформувати бар'єр для вологи, який зберігає руки м'якими, а не болючими..

Чим він пахне?

Авокадо та ромашка відомі своїми тонкими свіжими ароматами, які чудово розкриваються у цьому кремі. Він легкий, ніжний та свіжий, але не гнітючий.

Чи це корисно для захисту від твердих кутикул?

Так! Цей крем, наповнений живильними оліями та екстрактами, можна втирати в область нігтів та кутикули, щоб доставити необхідні поживні речовини та зміцнити нігті.

Склад – 96,6% натуральнихінгредієнтів:

Aqua (Water), Glycerin, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Peg-40 Stearate, Ceteareth-20, Cetyl Palmitate, Sorbitan Palmitate/Oleate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Phenoxyethanol, Decylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil, Bertholletia Excelsa (Brazil) Nut Oil, Tocopheryl Acetate, Ethylehexyl Olivate, Biosaccharide Gum-1, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter, Carica Papaya Seed Oil, Panthenol, Allantoin, Sodium Polyacrylate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Parfum (Fragrance), Sodium Phytate, Ethylhexylglycerin.

* Якщо у вас є індивідуальна непереносимість будь-яких компонентів, повідомте нам, і ми допоможемо вам з вибором продукту.

20 Відгуки

Я обожнюю, коли ефективний догляд ще й зручний! Цей крем у тюбику – справжня знахідка для моїх рук. Екстракти манго та папайї творять диво: шкіра стає м'якою, зволоженою та еластичною.

Його легка текстура миттєво всотується, не лишаючи липкості, що дуже важливо для мене. Аромат – це чиста тропічна насолода, що підіймає настрій!
за Поліна на 2025-07-06

Рекомендую👍🏻 Обожнюю крем, цієї фірми Користуюсь вже довгий час Чудово зволожує шкіру та має приємний аромат
за Вероника на 2025-04-11

Це мій фаворит серед кремів для рук! Маю дуже суху шкіру, крем справляється відмінно!🔥
за Вікторія на 2025-01-27

Дуже задоволена! До цього багато років користувалась la roshe posay Cicaplast, вирішила спробувати бренд Афродіта, адже давно вже користуюсь молочком і мені дуже подобається. Рада, що спробувала! Любов із першого використання 💚
за Рита на 2024-11-24

Здорово підкуповує те, що кремів виготовляють у Греції. Також виробник дуже тішить вказівкою на те, що у складі відсутні всякі гидоти:
FREE OF parabens, silicones, propylene glycol, mineral/paraffin oil, allergens, phthalates, synthetic dyes alcohol, ethanolamine, GMO
Що вже казати, склад крему просто неймовірно натуральний і містить величезну кількість олій!
Не дивно, що при таких інгредієнтах просто неможливо очікувати від кремівки чогось іншого, крім відмінного зволоження та пом'якшення шкіри ручок ????

Сама текстура крему теж чудова – ніжна, легка, швидко вбирається.
Окремо хочеться сказати про аромат крему для рук Aphrodite "Манго та папайя". Він пахне дуже смачненько, фруктово, ніжно, солодкувато.. Віддушка відчувається досить сильно, але при цьому не викликає неприємних відчуттів
за Ірина на 2023-09-28

Чарівний крем! М'яка шкіра, приємна текстура, смачний запах. Відбілює пігментні плями.
за Валентина на 2023-09-28

Никогда не придавала особого значения кремам для рук. Какая разница какой крем. Подружки на день рождения подарили мне крем "Манго и Папайя", и тут я была приятно удивлена. Этот крем очень впечатлил меня. Уже при нанесение ощутима разница. Легко наносится, быстро впитывает я, хорошо питает. Руки после него очень нежные и бархатистые.
Работаю с тканями. На пальцах постоянно трещины. После использования крема, трещинки заживились. Руки как у младенца.
Потом пробовала, ещё крем этой фирмы, только" Алое". Эффект разный. Алое очень хорошо увлажняет, но не так быстро впитывается. Не смогла определиться какой мне больше понравился поэтому решила, что буду покупать два. Манго наносить утром, а Алое перед сном
за Ирина на 2021-06-05

Если бы можно было поставить 10 звезд, я поставила) соответствие цена-качество. Никаких претензий.
за Соня на 2020-07-28

Крем очень понравился. Отлично распределяется по коже, хорошо впитывается, постепенно смягчает огрубевшие участки. Кожа рук мягкая и бархатистая. Имеет приятный аромат. Покупала, правда, в магазине города, обошёлся дороже, чем здесь.
за Олеся на 2019-05-14

Крем замечательный. У меня кожа рук очень сухая и тонкая, с наступлением холодов страдаю жутко. Крем подобрать проблема. Этот – просто чудо! Впитывается моментально, руки как шелк! Продолжу знакомство с продукцией фирмы!
за Нечаева Ирина на 2019-05-14

Крем очень, ооочень хороший, суперррр!!!!!!!!!! У меня руки не воспринимают никакой крем. Пытаюсь все время ухаживать регулярно но с возрастом уже мало что помогает. Но этот крем исключение!!! Спасибо!!!
за Валентина Петровна на 2019-05-14

Всем привет! Очень понравился крем для рук с оливковым маслом, маслом папайя и манго. Обладает обалденным запахом! Он такой фруктовым, сладкий, мммм))) Этот крем хочется съесть))) Консистенция у него отличная, моей коже очень подошел.
за Наталья на 2019-02-19

Крем очень, ооочень хороший, суперррр!!!!!!!!!! У меня руки не воспринимают никакой крем. Пытаюсь все время ухаживать регулярно но с возрастом уже мало что помогает. Но этот крем исключение!!! Спасибо!!!
за Ирина Васильченко на 2019-01-16

Покупали такой крем в Греции на подарок и себе. Приятный ненавязчивый запах, крем впитывается быстро, жирных отпечатков не оставляет. Легкая формула!
за Нина на 2018-10-22

Крем отличный. Впитывается быстро. Кожу рук восстанавливает хорошо в зимние морозы. Запах вообще шикарный! Очень довольна. Теперь смотрю на другие продукты этой фирмы.
ответить
за Рита на 2018-10-09

Вы помните крылатую фразу Коко Шанель? - «Руки - визитная карточка девушки, шея - её паспорт, грудь - загранпаспорт.» Как по мне, так это очень точное определение. С этим кремом моя визитка всегда безупречна!!
за Александра на 2018-08-10

Очень быстро восстанавливает кожу рук (в моем случае устранил за сутки красноту и ужасную сухость рук после пищевой аллергии). К тому же убирает пигментные пятна. Плотный крем, но впитывается хорошо. Запах фруктовый.
за Марина на 2018-05-11

Нежная текстура, впитывается моментально и не оставляет после себя неприятных ощущений. Кожа мягкая и,кажется, даже шелковая на ощупь.Запах обворожительный! Крем оставляет приятные ощущения и какую-то легкость, снимает отеки.
за Ирина Александровна на 2018-05-08

Замечательный крем с приятным ароматом. Отлично питает кожу рук. В холодное время года просто незаменим! Уже два года это мой самый любимый крем для рук.!!!
за Людмила Кулакова на 2018-05-03

Необыкновенный крем! Хорошо смягчает, не смывается водой при мытье рук. Его достаточно один раз в день наносить. Ручки надолго становятся мягкими. И самое главное - впитывается быстро, полностью и легко! Запах очень приятный. Наверное, это лучший крем, который может быть.
за Мария Анисимова на 2018-05-02

Можливо вам також сподобається

7 інших товарів в цій категорії:

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Крем для рук з екстрактами Манго та Папайї Aphrodite®, натуральний, 100мл/50мл

Опції: Обсяг / Термін:
640,00 грн
Товар додано до списку бажань
Product added to compare.

Крем для рук з екстрактами Манго та Папайї Aphrodite®, натуральний, 100мл/50мл

Крем для рук з екстрактами Манго та Папайї Aphrodite®, натуральний, 100мл/50мл
Кількість
Ціна:
640,00 грн
Ітого:
Про покупця