Дезодоранти

Активні фільтри

Дезодорант "Свіжість Алое"...

335 грн
2 Відгуки

Делікатний натуральний кульковий дезодорант Афродіта містить пребіотики для регуляції мікрофлори шкіри, цеоліт, який регулює рН шкіри і екстракт...

Дезодорант "Трав'яна...

335 грн
3 Відгуки

З натуральними пребіотиками, цеолітом та екстрактом мангустіна, натуральний  кульковий дезодорант Афродіта допомагає зменшити запах тіла,...

Дезодоранти

          У сучасному світі нас оточує величезна кількість товарів синтетичного походження: від продуктів харчування до косметики. Користуючись ними, ми потім довго страждаємо від алергій, шкірних захворювань, неврозів ... Розуміючи це, все частіше і частіше робимо свій вибір на користь натуральної косметики - безпечною, екологічною, лікувальної.

          Натуральна косметика Афродіта, народжена в самому серці сонячної Греції, на основі критського органічного оливкової олії першого холодного віджиму, вміло поєднує в собі екстракти середземноморських трав, ефірні масла екзотичних фруктів, молока ослиць і пребіотиків, стала еталоном безпеки на українському косметичному ринку, гарантом здорової шкіри і благополуччя ваших близьких.

          Натуральні інгредієнти в складі косметики, підтверджені сертифікатом якості виробника.

          Сьогодні на офіційному сайті інтернет-магазину Афродіта ми представляємо абсолютно новий продукт, який не знає аналогів в Україні - Натуральний кульковий дезодорант без алюмінію з екстрактами трав алое вера, шавлії і пребіотиків.

          Саме за рахунок високого вмісту натуральних інгредієнтів, 91,4%, дезодоранти Афродіта, забезпечують дієвий захист від неприємного запаху протягом усього дня.

          Пребіотик в складі дезодорантів Афродіта, є інноваційним рішенням в дерматології, допомагає зберегти ефективність дезодоранту протягом тривалого часу. Що базується на природних механізмах захисту, натуральний дезодорант стримує прояв інфекцій і запалень, зміцнює бар'єрну функцію, підтримує зволоженість шкіри і істотно оздоровлює епідерміс.

          Натуральні дезодоранти Афродіта, що не містять алюмінію, ідеально підходять для чутливої ​​і примхливої ​​шкіри, а так само незамінні для підлітків і вагітних.

          Купуючи дезодорант Афродіта, ви робите свій вибір на користь здорової шкіри, природної краси і натуральної безпеки.