Кондиціонер

Знайдено товарів: 2.

Показати 1-2 з 2 товарів

Активні фільтри

Кондиціонер для волосся...

340 грн
7 Відгуки

Високоефективний засіб для інтенсивного зволоження волосся не тільки полегшує укладку,  а й живить епідерміс, відновлюючи структуру волосяного...

Кондиціонер

          Жіноча краса немислима без красивого волосся.
          Густа і блискуча шевелюра з пружними локонами - чи не про це мріє кожна жінка?
          На жаль, термічне і хімічний вплив, часті фарбування і постійний стрес призводять до сухості шкіри голови, волосся стає тонким, ламкими і млявими.
          Врятувати ситуацію допоможуть кондиціонери для волосся від Афродіти. Створені на основі критського органічного масла першого холодного віджиму і тільки натуральних інгредієнтів найкращої якості, кондиціонери для волосся надають волоссю сяючий блиск, еластичність, відновлюють структуру, полегшують розчісування і захищають від несприятливих погодних умов.
          Комплекс природних вітамінів і мінералів у складі кондиціонера для волосся Афродіта інтенсивно живлять епідерміс, продовжують життя волосяних фолікулів і перешкоджають випаданню.
          Абессінское масло в кондиціонерах для волосся запобігає ламкість, зраджує блиск і забезпечує легке розчісування.
          Кокосове масло є справжнім порятунком для ламких і посічених волосся, покращуючи ріст волосся, блиск і здоров'я.
          Кондиціонер для волосся Афродіта з додаванням олії камелії відновлює здоров'я пошкоджених фарбуванням волосся, надаючи їм природне сяйво.
          Масло баобаба зволожить волосся до самих кінчиків, роблячи їх сильними, попереджають передчасне старіння і випадання волосся.
          Кондиціонери для волосся Афродіта - це здоров'я волосся, це краса і ваша яскрава індивідуальність!