Спеціальні засоби для волосся

Активні фільтри

Незмивна сироватка для...

490 грн
10 Відгуки

Незамінний засіб для ламкого волосся і посічених кінчиків, на 97,3%, що складається з природних компонентів, не вимагає змивання і захищає при...

-20%
  • Ціну знижено

Зміцнювальна та поживна...

880 грн 1 100 грн
24 Відгуки

Зміцнює, живить, зволожує волосся по всій довжині, залишаючи їх блискучими і м'якими. Сила Со палметто та лаврового листа, запобігають процесу...

-15%
  • Ціну знижено

Зміцнююча та поживна...

1 394 грн 1 640 грн
2 Відгуки

Зміцніть свої волосся і шкіру голови з цієї натуральною відновлюючей сироваткою Афродіта. Збагачене кальцієм молоко ослиць дає волоссю силу та...

Спеціальні засоби для волосся

       Ваше волосся вперті і живуть своїм власним життям? Вони стали тонкими, січеться і вже не виглядають гладенькими?
       Вам на допомогу прийдуть спеціальні розумні засоби для волосся від Афродіти! Вони приборкають навіть самі неслухняні локони, зцілять шкіру голови і відновлять їх внутрішню структуру
       Створені на основі критськой органічной оліі першого холодного віджиму з додаванням екстрактів трав і ефірних олій екзотичних фруктів, грецькі спеціальні засоби для волосся інтенсивно зволожать волосся не обтяжуючи його, відновлять шкіру голови не порушуючи гідроліпідний баланс.
       Вхідне до складу оліі для волосся, Со Пальметто по праву вважається найефективнішим у світі засобом в боротьбі з випаданням волосся. Со Пальметто в оліі для волосся від Афродіти, оздоровлює шкіру голови, покращує кровообіг до волосяних цибулин, роблячи волосся гладкими і блискучими.
       Мигдальна олія, що входить до складу оліі для волосся, називається найсильнішим природним засобом, що зміцнює волосся і стимулює їх зростання.
       Рослинний кератин в складі незмивною сировоткі для волосся Афродіта, зробить ваше волосся гладкими, зміцнить у кореня і наситить вологою до самих кінчиків.
       Екстракт агави заспокоїть навіть самі неслухняні локони, додасть волоссю життєвої сили, поверне еластичність і сяйво здорового волосся.
       Спеціальні засоби для волосся від Афродіти - це блискучі і густе волосся, що додають вам впевненість і ідеальність образу.