Бальзам для волосся

Знайдено товарів: 2.

Показати 1-2 з 2 товарів

Активні фільтри

Незмивна сироватка для...

380,00 грн
9 Відгуки

Незамінний засіб для ламкого волосся і посічених кінчиків, на 97,3%, що складається з природних компонентів, не вимагає змивання і захищає при...

Сироватка для волосся та...

1 280,00 грн
1 Відгуки

Зміцніть свої волосся і шкіру голови з цієї натуральною прикрашаєщей сироваткою Афродіта. Збагачене кальцієм молоко ослиць дає волоссю силу і...

Бальзам для волосся

       Багато хто вважає, що догляд за волоссям потрібен, коли вони ослаблені, пошкоджені і випадають. Це не так.
       Наші волосся знаходяться під постійним впливом факторів навколишнього середовища, відчуваючи стрес мегаполісу і недоодержуючи необхідне харчування і вітаміни.
        І тут нам приходять на допомогу бальзами.
Натуральний оливковий бальзам від Афродіти з кремообразной текстурою, глибоко проникаючи в структуру волосся, робить волосся гладкими, вирівнює їх поверхню, додаючи еластичності і життєвої сили.
       Створений на основі критськой органічной оливковой оліі з додаванням екстрактів середземноморських трав, бальзам для волосся Афродіта м'яко впливає на волосяну цибулину, регулює саловиділення і стимулює ріст.
        Ріжкові пептиди в складі бальзаму для волосся додадуть волоссю блиск, поліпшать обмінні процеси і кровообіг. Надаючи позитивний вплив на діяльність сальних залоз, зміцнює коріння волосся, відновлює їх і сприяє повноцінному розвитку волосяних фолікулів.
        Постійно застосовуючи бальзам для волосся Афродіта, ви дуже скоро забудете про посічених кінчиках і сухості волосся. Тепер ваші волосся сяє здоров'ям і природною силою до самих кінчиків!