Для дітей та мам

Знайдено товарів: 6.

Показати 1-6 з 6 товарів

Активні фільтри

Дитячий сонцезахисний засіб...

1 080,00 грн

 Цей засіб може використовуватися для діток з народження, адже створений на основі оливкової олії і має дуже високий ступінь захисту, завдяки...

Оливкове мило Aphrodite® з...

60,00 грн
6 Відгуки

Детское, натуральное, интенсивно увлажняющее мыло, с высоким содержанием органического оливкового масла в составе (75-85%).Ромашка успокоит...

Я допомогаю дітям. Мило для...

50,00 грн
4 Відгуки

Допоможіть забезпечити діток найнеобхіднішим! Купуючи товари для себе і своєї сім'ї на нашому сайті, додайте в корзину і оплатіть будь оливкове...

Для дітей та мам

       Шукайте гігієнічну косметику для свого малюка без ПАВов, консервантів і барвників? Хочете максимально натуральний догляд за шкірою малюка? Устали бороться с пеленочным дерматитом и опрелостями?"Втомилися боротися з пелюшковим дерматитом і попрілостями?
       Дитяча косметика Афродіта ідеально підходить для цього.  Афродіта неповторна в натуральності свого складу, в кожній краплі - сила оливкового дерева, в кожному шматочку - частинка душі.
       Купивши дитячу косметику Афродіта, ви захистите дитину від барвників і алергенів, ароматизаторів і парабенів.Косметика для дітей Афродіта - здорова шкіра і спокійний сон з перших днів життя.
       Наш дитячий шампунь не містить ПАВов, що не подразнює очі і не викликає аллергій.Шампунь для дітей Афродіта - ніжний дотик самої природи.
       Дія натурального дитячого крему заснована на унікальних властивостях оливкової олії, на його цілющих і регенеруючих якостях. Ніжна текстура і натуральний склад дитячого крему Афродіта зніме роздратування і поверне неповторну бархатистість і м'яку шовковистість притаманну дитячої шкірці.
       З дитячою косметикою Афродіта ваш малюк буде рости міцним і здоровим, усміхненим і спокійним.
       Довірте здоров'я малюка Афродіті, як довіряєте самій природі!