1+1 - "Территроия обмана" - "Чем можно безопасно мыться?"

З 4.22 хв. аналіз 10 шматочків мила різних виробників експертом-дерматологом!

- 8.22 мин. "...победитель оливковое мыло ТМ Афродита!!!"
"Я б таким милом помила не тільки ноги, руки, але і лице," - висновок експерта!


       Мило найпоширеніше і доступний засіб особистої гігієни, яким ми користуємося щодня. Однак, мило може містити багато синтетичних добавок і агресивних компонентів, здатних викликати алергічні реакції та  «хворобу чистих рук».

       
Після застосування такого мила залишається відчуття дискомфорту і стягнутості, роздратування у вигляді лущення та почервоніння шкіри.

       Мило ТМ Афродіта
 є 100% натуральним продуктом, яке виготовлено за традиційними грецьким рецептами, що містить в основі своїй 75-85% органічного оливкової олії першого холодного віджиму, а так само добавки ефірних масел та екстрактів трав. Його безпечність доведена бактеріологами.

       Це єдине мило в Україні, яке пройшло 5 клінічних досліджень і рекомендоване лікарями-дерматологами при псоріазі та екземі.


       Педіатри рекомендують
 щоденне застосування мила в гігієнічних цілях у новонароджених діток для профілактики пелюшкового і атопічного дерматитів.

       
Тільки оливкове мило ТМ Афродіта може гордо називатися найбезпечнішим і самим натуральним продуктом.

       Зараз мило ТМ Афродіта випускається в новому дизайні, але з колишнім якістю високого рівня і з такою ж любов'ю до природної краси і природного здоров'ю.

       Крім мила ТМ Афродіта пропонує натуральні косметичні засоби по догляду за волоссям, шкірою обличчя і шиї, ефективний догляд за шкірою рук, ніжок і тіла.

       
Вся косметична продукція ТМ Афродіта має натуральність 85-100%, виготовлена ??з високоякісних інгредієнтів на основі натурального оливкового масла першого холодного віджиму, з дотриманням технологічних процесів і багаторічних грецьких традицій.


       
Подаруйте собі ніжну турботу про здоров'я, а вашій шкірі дбайливий догляд та другу молодість!Товар додано до списку бажань
Product added to compare.

Ми використовуємо файли cookies, щоб покращити роботу нашого сайту.