Антивікові креми для обличчя Aphrodite®

З часом наша шкіра піддається впливу різних факторів, таких як ультрафіолетові промені, забруднення навколишнього середовища, стрес та гормональні зміни. Ці фактори можуть призвести до появи зморшок, втрати пружності та зниження загального тонусу шкіри. Після 35 років важливість антивікового догляду не може бути переоцінена, і наша шкіра заслуговує на особливу увагу.

Антивіковий догляд – це не просто косметична розкіш, а невід'ємна частина турботи про свою шкіру. Він спрямований на запобігання та уповільнення ознак старіння, а також на підтримку здоров'я та молодості шкіри.

Одним із ключових компонентів антивікового догляду є правильний вибір продуктів. Антивіковий крем для обличчя обов'язково повинен містити антиоксиданти, такі як вітамін С та Е, т.к. вони сприяють боротьбі із вільними радикалами, які прискорюють процеси старіння. Ці речовини допомагають зміцнити структуру шкіри, роблячи її стійкішою до зовнішніх впливів. Нічний антивіковий крем Aphrodite, який призначений для підтяжки та живлення шкіри, містить вітаміни молодості А та Е.

Колаген та еластин - ще два важливі компоненти антивікового догляду. Ці білки підтримують пружність та тонус шкіри. Продукти з ретинолом, альфа-гідроксикислотами та пептидами, такі, як Крем Антивіковий "Еліксир Молодості, із серії засобів з молочком ослиці від ТМ Афродіту, можуть допомогти стимулювати виробництво цих важливих компонентів, сприяючи поліпшенню текстури та зменшенню зморшок.

Однією з основних причин того, що шкіра виглядає втомленою є нестача вологи. Зволожена шкіра виглядає молодшою ​​і здоровішою. Найкраща антивікова косметика після 50 містить максимальну кількість гіалуронової кислоти, яка забезпечує вологу та утримує її у клітинах шкіри. Найбільша кількість гіалуронової кислоти міститься в сироватках та антивікових кремах серії "Молочко Ослиці".

У зв'язку з тим, що основним фактором, що викликає старіння шкіри обличчя, є сонце, найкращий антивіковий крем повинен обов'язково містити захист SPF. Ультрафіолетові промені є одним із основних факторів старіння шкіри. Регулярне використання засобів з SPF допоможе запобігти передчасному старінню та захистить від шкідливих впливів сонячного випромінювання.

Виробник не залишив поза увагою потреби чоловічої шкіри. Антивіковий крем для чоловіків представлений в асортименті ТМ Афродіта гелевим ультра-зволожуючим кремом Apollon. Цей засіб глибоко зволожує чоловічу шкіру та стимулює вироблення власного колагену. Важливою особливістю крему є те, що він швидко вбирається та не залишає жирних слідів на шкірі.

Фільтрувати за
Ціна
грн грн
Вік
Тип шкіри
Стать
Об'єм
Виробник
Фільтр

Теги Инстаграм

Відгуки ( 70 )
(5,0/5)

Ім`я: Любов,
Так, дуже гарна сиворотка ! Результат "вау " після ...
06-02-2024
Ім`я: Жанна,
Дякую, все було швидко! Спілкування приємне. Купувала ...
11-01-2024
Ім`я: Максим,
Дякую команді магазину "Афродіта". Продукція дуже ...
09-01-2024
Товар додано до списку бажань
Product added to compare.

Ми використовуємо файли cookies, щоб покращити роботу нашого сайту.