Оливковые рощи Афродита ТМ натуральная косметика органическое оливковое масло     

          Історія ТМ Афродіта починається на початку 90-х, як виробника натурального оливкового мила і косметики. Усвідомивши величезну користь оливкової олії, ми вирішили зосередити свої зусилля на вивченні його корисних властивостей в догляді за шкірою людини.

          Грунтуючись на своєму грецькому спадщині, George Zacharioudakis, засновник компанії, завжди вірив в унікальність оливкового масла і його цілющі властивості.

          Після численних досліджень, нам вдалося культивувати новий сорт органічного оливкового масла на нашому рідному Криті - острові, який у всьому світі славиться своїм оливковою олією найвищої якості. Саме це оливкова олія ми використовуємо для створення косметичних засобів Афродіта.

          В середині 90-х років, компанія Афродіта розпочала свою глобальну експансію, завдяки чому про грецьких секрети краси дізналися жінки у всьому світі. Сьогодні насолодитися розкішними засобами AphrOditE® можуть клієнти в більш ніж тридцяти країнах, включаючи США, Великобританію, Німеччину, Україну, Росію, Фінляндію, Норвегію, Бельгію, Нідерланди, Тайвань, Монголію, Кіпр і багато інших.

          Виробництво компанії AphrOditE® знаходиться в самому центрі острова Крит, що розташований в самій південній частині Греції. Оливкові гаї знаходяться поруч з виробництвом, що дозволяє повністю контролювати якість починаючи від вирощування і закінчуючи фасуванням натуральної продукції.

          Маючи тисячолітній досвід у вирощуванні і виробництва найвищої якості органічних оливок в світі, колектив компанії AphrOditE® щодня працює над поліпшенням своєї продукції і збереженням вікових традицій виробництва оливкової мила і косметики. Саме унікальні властивості оливкової олії в догляді за шкірою, знаходяться в центрі уваги всієї продукції AphrOditE® і є ключем до її якості.

           Як виноград одного і того ж сорту висаджений в центральному регіоні України і в Криму буде мати різні властивості, так і оливки вирощені ближче до екватора, отримуючи більше сонця, мають максимальний вміст корисних вітамінів і мають унікальні властивості. Саме тому саме багате вітамінами і ненасиченими кислотами оливкова олія природа створює тільки на острові Крит.

Ми створюємо косметику з натуральної органічної оливкової олії

Якість, безпека, ефективність

      Ми віримо в ефективність оливкового масла, і тому створили на його основі колекцію косметичних засобів. Щоб бути впевненими в якості використовуваного оливкового масла, ми почали розвиток власних оливкових гаїв згідно з найвищими стандартами якості.

Якість - наш головний пріоритет.

Aphrodite_pr.jpg

          Саме тому всі формули засобів AphrOditE® розробляються в наших лабораторіях на Криті. Наші продукти сертифіковані Національною адміністрацією медикаментів, а процес виробництва відповідає стандартам Європейського Союзу Належної Виробничої Практики.

          Для гарантії якості, ми дотримуємося стандартів TUV Австрія ISO 9001: 2008 системи якості.

Місія

      Ми ніколи не погодимося на компроміс, якщо мова йде про якість або безпеки косметичних продуктів. Безпека, ефективність і натуральність - наші головні критерії в створенні нових формул.

Головні цінності

Натуральність

Ми створюємо натуральні, безпечні та ефективні засоби для догляду за шкірою. З думкою про Вас, ми подбали про те, щоб в нашій косметиці:

Чи не використовувалися:

сульфати, парабени, фталати, вазелін, штучні барвники, силікони, ГМО, етаноламін, пропіленгліколь, сечовина, спирт, метілхлорізотіазолінон / Methylisothiazolinone, ВНА, ВНТ.

використовувалися:

натуральні формули

Натуральні активні компоненти

Рослинні масла і екстракти

інноваційність

           AphrOditE® - це натуральні та ефективні косметичні засоби. Вибираючи компоненти, ми завжди впевнені не тільки в їх натуральності, але і ефективності.

Цілісність

          Всі формули косметичних засобів AphrOditE® розроблені і виготовлені в наших власних лабораторіях. Ми багато часу присвячуємо пошуку інноваційних та натуральних технологій, щоб бути впевненими в якості нашого продукту.

Стабільний розвиток

          Компанія AphrOditE® не користується ресурсами природи, які знаходяться під загрозою зникнення. Ми дбаємо про навколишнє середовище.