Оливковые рощи Афродита ТМ натуральная косметика органическое оливковое масло     

          Історія ТМ Афродіта починається на початку 90-х, як виробника натурального оливкового мила і косметики. Усвідомивши величезну користь оливкової олії, ми вирішили зосередити свої зусилля на вивченні його корисних властивостей в догляді за шкірою людини.

          Грунтуючись на своєму грецькому спадщині, George Zacharioudakis, засновник компанії, завжди вірив в унікальність оливкового масла і його цілющі властивості.

          Після численних досліджень, нам вдалося культивувати новий сорт органічного оливкового масла на нашому рідному Криті - острові, який у всьому світі славиться своїм оливковою олією найвищої якості. Саме це оливкова олія ми використовуємо для створення косметичних засобів Афродіта.

          В середині 90-х років, компанія Афродіта розпочала свою глобальну експансію, завдяки чому про грецьких секрети краси дізналися жінки у всьому світі. Сьогодні насолодитися розкішними засобами AphrOditE® можуть клієнти в більш ніж тридцяти країнах, включаючи США, Великобританію, Німеччину, Україну, Росію, Фінляндію, Норвегію, Бельгію, Нідерланди, Тайвань, Монголію, Кіпр і багато інших.

          Виробництво компанії AphrOditE® знаходиться в самому центрі острова Крит, що розташований в самій південній частині Греції. Оливкові гаї знаходяться поруч з виробництвом, що дозволяє повністю контролювати якість починаючи від вирощування і закінчуючи фасуванням натуральної продукції.

          Маючи тисячолітній досвід у вирощуванні і виробництва найвищої якості органічних оливок в світі, колектив компанії AphrOditE® щодня працює над поліпшенням своєї продукції і збереженням вікових традицій виробництва оливкової мила і косметики. Саме унікальні властивості оливкової олії в догляді за шкірою, знаходяться в центрі уваги всієї продукції AphrOditE® і є ключем до її якості.

           Як виноград одного і того ж сорту висаджений в центральному регіоні України і в Криму буде мати різні властивості, так і оливки вирощені ближче до екватора, отримуючи більше сонця, мають максимальний вміст корисних вітамінів і мають унікальні властивості. Саме тому саме багате вітамінами і ненасиченими кислотами оливкова олія природа створює тільки на острові Крит.

Ми створюємо косметику з натуральної органічної оливкової олії

Якість, безпека, ефективність

      Ми віримо в ефективність оливкового масла, і тому створили на його основі колекцію косметичних засобів. Щоб бути впевненими в якості використовуваного оливкового масла, ми почали розвиток власних оливкових гаїв згідно з найвищими стандартами якості.

Якість - наш головний пріоритет.

Aphrodite_pr.jpg

          Саме тому всі формули засобів AphrOditE® розробляються в наших лабораторіях на Криті. Наші продукти сертифіковані Національною адміністрацією медикаментів, а процес виробництва відповідає стандартам Європейського Союзу Належної Виробничої Практики.

          Для гарантії якості, ми дотримуємося стандартів TUV Австрія ISO 9001: 2008 системи якості.

Місія

      Ми ніколи не погодимося на компроміс, якщо мова йде про якість або безпеки косметичних продуктів. Безпека, ефективність і натуральність - наші головні критерії в створенні нових формул.

Головні цінності

Натуральність

Ми створюємо натуральні, безпечні та ефективні засоби для догляду за шкірою. З думкою про Вас, ми подбали про те, щоб в нашій косметиці:

Чи не використовувалися:

сульфати, парабени, фталати, вазелін, штучні барвники, силікони, ГМО, етаноламін, пропіленгліколь, сечовина, спирт, метілхлорізотіазолінон / Methylisothiazolinone, ВНА, ВНТ.

використовувалися:

натуральні формули

Натуральні активні компоненти

Рослинні масла і екстракти

інноваційність

           AphrOditE® - це натуральні та ефективні косметичні засоби. Вибираючи компоненти, ми завжди впевнені не тільки в їх натуральності, але і ефективності.

Цілісність

          Всі формули косметичних засобів AphrOditE® розроблені і виготовлені в наших власних лабораторіях. Ми багато часу присвячуємо пошуку інноваційних та натуральних технологій, щоб бути впевненими в якості нашого продукту.

Стабільний розвиток

          Компанія AphrOditE® не користується ресурсами природи, які знаходяться під загрозою зникнення. Ми дбаємо про навколишнє середовище.

Товар додано до списку бажань
Product added to compare.

Ми використовуємо файли cookies, щоб покращити роботу нашого сайту.