- Ціну знижено

Ефективне очищаючу і тонізуючий засіб, яке делікатно усуває забруднення, а також зволожує жирну та чутливу шкіру. Не містить ароматизаторів.
: , алое вера, оливкове листя, білий лотос, липовий цвіт, олія бабассу.
Ефективно очищаючий і тонізуючий засіб, котрий делікатно усуває забруднення, а також зволожує жирну і чутливу шкіру, знімає роздратування і нейтралізує хімічний вплив косметичних засобів.
- глибоко і м'яко очищаючи шкіру, зволожує і живить її, відновлює захисний бар'єр, уповільнює процес старіння, дезодорує і нормалізує шкірні обмінні процеси
- очищає, додаючи легке відбілювання шкіри, заспокоює і знімає роздратування, розгладжує зморшки і уповільнює процеси старенія.Смягчает шкіру і робить її більш еластичною, позбавляє від вугрової висипки і загоює пошкоджену шкіру, знімаючи запалення і заспокоюючи свербіж. Надає шкірі здоровий колір і сяйво.
- освіжає, живить і пом'якшує шкіру обличчя і тіла. Унікальна властивість цього екстракту полягає в тому, що він робить шкіру більш сприйнятливою до всіх активних компонентів, що входять до складу косметичних препаратів. Екстракт липи ефективно усуває застій лімфи і затримку рідини в тканинах, а, отже, прибирає набряки і підвищує еластичність.
- Маючи і зволожуючи шкіру, відновлює її природний бар'єр, що ідеально підходить для чутливої і роздратовано шкіри.
Вранці та ввечері використовуйте міцелярно воду AphrOditE® для очищення шкіри. Невелику кількість гелю AphrOditE® збийте в піну і нанесіть на обличчя та шию. Злегка помасажуйте кінчиками пальців, змийте водою. Нанесіть тонізуючий лосьйон AphrOditE®.
для нормальної, комбінованої і жирної шкіри
: гель
Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Glycereth-8 Babassu Oil Esters, Glycerin, Hexanediol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Nelumbo Nucifera (White Lotus) Flower Extract, Tilia Platyphyllos (Linden) Extract, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Panthenol, Allantoin, Hexamidine Diisethionate, Sodium Phytate.
* Якщо у вас є індивідуальна непереносимість будь-яких компонентів, повідомте нам, і ми допоможемо вам з вибором продукту.
Долго присматривалась к мицелярке. Боялась пробовать, уж больно чувствительная у меня кожа.Оказалось, это именно для такой капризной кожи и подходит эта вода. Хорошо смывает макияж. Но самое главное, что моей чувствительной коже нужно чуть больше увлажнения, более щадящее очищение и побольше витаминов, микроэлементов. Все это есть в этой мицеллярной водичке! Ваша кожа обязательно скажет Вам СПАСИБО)))
Купила мицеллярную воду. Осталась очень довольна результатом водички. Она хорошо удаляет остатки макияжа, увлажняет, смягчает и тонизирует кожу лица и при этом восстанавливает природное сияние кожи. Уменьшает покраснение на лице от зимней погоды. Радует состав в который входят: листья оливы, ромашки и белого лотоса, не вызывает аллергических реакций.
Отлично очищает кожу от макияжа, без лишних трений. Мне нравится, что имеет не кремообразную структуру. У этой мицеллярной воды приятный, не навязчивый запах, не вызывает жжения и покраснения кожи, экономична в использовании
Приятная свежесть, чистота, деликатные ощущения и безграничная нежность. Все это - Мицеллярная Вода Афродита!
Очень нежная и приятная в использовании вода.Она действительно очень деликатно очищает кожу и тут же увлажняет.Никакого ощущения стянутости или подсушивания нет.Очень комфортные ощущения.Моей коже эта вода хорошо подошла.Большим плюсом стало отсутствие какого-либо запаха.<br />
Эта водичка как будто подстраивается под мою комбинированную кожу. Сухие участки не сушит, а жирные тонизирует и уменьшает жирность. Наверное, это то, что я так долго искала! Рекомендую всем!<br />
Качество понравилось очень. Очень нежно очищает и в то же время качественно. Хорошо смывает макияж. Деликатно и нежно умывает кожу вокруг глаз. не сушит мою сухую кожу. Потом свежо и чисто!<br />
Хорошо очищает и освежает лицо. Кожа стала гладенькой и не такой жирной.<br />
Хорошее чувство свежести и чистоты. Чувствуется натуральность продукта. Буду брать еще.<br />