• тільки в онлайн
Подарунковий сертифікат на 1000грн. - Фото№ 1
    1
  • Подарунковий сертифікат на 1000грн. - Фото№ 2

Подарунковий сертифікат на 1000грн.

1000

Подарунковий сертифікат на 1000 грн.
Подарунковий сертифікат - це попередній платіж, який дає можливість купувати товари, на суму еквівалентну його номіналу.

1 000 грн
Кількість
Є в наявності

  • Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення. Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення.
  • Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1500 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП. Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1500 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП.
  • У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати. У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати.

Подарунковий сертифікат на 1000 грн.

1000
2015-12-30
Новий товар

Можливо вам також сподобається