• Ціну знижено
"Аромати бадьорості" - подарунковий набір, 2 бруска натурального мила Aphrodite®
  • "Аромати бадьорості" - подарунковий набір, 2 бруска натурального мила Aphrodite®
  • "Аромати бадьорості" - подарунковий набір, 2 бруска натурального мила Aphrodite®

"Аромати бадьорості" - подарунковий набір Aphrodite®

Z-2C

Склад набору "Аромати бадьорості" дбайливо та ніжно доглядає, регенерує і оздоровлює шкіру з ознаками стресу й дозволяє умивати обличчя, без страху викликати сухість :

- Оливкове мило з гранатом, AphrOditE®, 85 гр.
- Оливкове мило з манго і папайєю, AphrOditE®, 85 гр.

144,00 грн
108,00 грн Збережіть 25%
Кількість
Є в наявності

  • Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення. Ми гарантуємо, що вся зазначена при реєстрації на сайті інформація, буде використана тільки для виконання вашого замовлення.
  • Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1000 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП. Придбані товари, відсилаються кур'єрською службою Нова Пошта. Вартість визначається відповідно до розцінок кур'єрської служби. Замовлення понад 1000 грн - доставка за рахунок ТМ Афродіта до відділення НП.
  • У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати. У разі попередньої оплати і анулирования замовлення, кошти будуть повернені протягом 3 робочих днів банківським переказом на реквізити, зазначені покупцем під час оплати.

Подарунок гідний самої Богині!

Оливкове мило Афродіта, що складається практично на 100% з органічної оливкової олії першого холодного виджиму, не тільки дбайливо та ніжно доглядає, регенерує і оздоровлює шкіру з ознаками стресу, а й дозволяє умивати обличчя, без страху викликати сухість. До того ж екзотичні аромати манго, папайї та ефірні масла у складі, створять розслаблюючий ефект аромотерапії, а екстракт граната інтенсивно зволожить і додасть здоровий вигляд.

Склад набору "Аромати бадьорості":

- Оливкове мило з гранатом, AphrOditE®, 85 гр.
- Оливкове мило з манго і папайєю, AphrOditE®, 85 гр.

* Якщо у вас є індивідуальна непереносимість будь-яких компонентів, повідомте нам, і ми допоможемо вам з вибором продукту.

Z-2C
2016-06-07
Новий товар
Рейтинг 
2018-05-02

Замечательный подарок

Замечательный подарок! Мне подарили друзья. Раньше этим мылом не пользовалась. А теперь довольна вся семья. Спасибо!<br />

Написати відгук

Можливо вам також сподобається

Оливкове мило з манго та...

60,00 грн
6 Відгуки

Ультра-зволожуюче оливкове мило, з високим вмістом органічної оливкової олії у складі (до 85%) дозволяє не тільки очищати шкіру рук і тіла, а і...

"Рослинні есенції"...

260,00 грн

Склад набору "Рослинні есенції":

- Оливкове мило з ромашкою і календулою, AphrOditE®, 85 гр.

- Оливкове мило з...