З початку 90-х років APHRODITE завжди займалася розробкою та виробництвом передових натуральних продуктів для догляду за шкірою на основі органічної оливкової олії першого холодного віджим

Грунтуючись на своєму грецькому походженні, Джордж Захаріудакіс, засновник компанії, завжди вірив у численні можливості використання та переваги оливкової олії, які були передані йому попередніми поколіннями.

Після великих досліджень Афродіта виростила виняткову якість органічної оливкової олії першого холодного віджиму на нашому рідному острові Крит - острові, який відомий у всьому світі своєю винятковою якістю оливкової олії.

 Виробництво компанії AphrOditE® знаходиться у самому центрі   острова Крит, що розташований у південній частині Греції.   Оливкові гаї знаходяться поруч із виробництвом, що дозволяє   повністю контролювати якість, починаючи від вирощування оливи   та закінчуючи фасуванням продукції.


Ця ж олія була використана для створення бренду АФРОДИТА.   Незабаром з'явилося перше натуральне мило з оливковою олією   холодного віджиму, а також засоби особистої гігієни.

  У середині 90-х років APHRODITE розпочала свою глобальну експансію, розкриваючи свої грецькі секрети краси для жінок у всьому світі.

В даний час продукція APHRODITE має попит у багатьох задоволених клієнтів у більш ніж тридцяти країнах світу, включаючи США, Великобританію, Німеччину, Україну, Фінляндію, Норвегію, Бельгію, Нідерланди, Тайвань, Монголію, Кіпр та багато інших.

Продукція Афродіта відрізняється високим вмістом органічної оливкової олії першого холодного віджимання. У її складі лише натуральні інгредієнти: ефірні олії екзотичних фруктів, середземноморські трави та есктракти екологічно чистих рослин.

  У складі не містяться сульфати, парабени, фталати, вазелін,   штучні барвники, силікони, ГМО, етаноламін, пропіленгліколь,   сечовина, спирт, метилхлорізотіазолінон/Метилісотіазоліноне,   ВНА, ВНТ.

Афродіта - косметика без болю, тому що вона не тестується на     тваринах.
Компанія AphrOditE® не користується ресурсами природи, які є   під   загрозою зникнення. Ми дбаємо про навколишнє середовище.

 Усі формули засобів AphrOditE® розроблені в наших лабораторіях   на Криті та сертифіковані Національною адміністрацією,  медикаментів, а процес виробництва відповідає стандартам    Європейського Союзу Належної Виробничої Практики.

Для гарантії якості, ми дотримуємося стандартів TUV Австрія ISO   9001: 2008 системи якості.

Ми ніколи не погодимося на компроміс, якщо йдеться про якість або безпеку косметичних продуктів. Безпека, ефективність та натуральність – наші головні критерії у створенні нових формул.

Сьогодні наш асортимент продукції включає велику колекцію мила, очищаючих засобів для обличчя та тіла, відлущувальних та зволожуючих засобів, антивікові програми, цільові продукти для дітей та мам, засоби для догляду за шкірою та волоссям для чоловіків.

 

Супутні товари

Товар додано до списку бажань
Product added to compare.

Ми використовуємо файли cookies, щоб покращити роботу нашого сайту.