Максимальний ефект для шкіри від оливкової олії можливий тільки у випадку, якщо воно неодмінно першого холодного віджиму.

І ось чому…

1. Натуральна оливкова олія майже на 100% засвоюється людським організмом, не викликаючи побічних дій, непереносимості та алергії.

2. В оливковій олії міститься сквален. Ця речовина, яка запобігає втраті вологи в клітині, ефективно зволожує, усуваючи ділянки лущення, сприяє омолодженню, вирівнює рельєф та колір шкіри.

Іншим цінним інгредієнтом натуральної оливкової олії є олеїнова кислота, вона нормалізує жировий обмін у тканинах, перешкоджаючи утворенню та поширенню целюліту.3. Комплекс вітамінів (А, В, Е, D, К) та мононенасичені жирні кислоти, що входять до складу оливкової олії першого холодного віджиму, захищають шкіру від стресу та агресивного впливу навколишнього середовища.

4. Неомилені речовини, такі як каратиноїди, стероли, ктокофероли, мають сильний регенеруючий вплив на шкіру.

5. Фосфоліпіди та фосфатиди у складі натуральної оливкової олії стимулюють обмінні процеси та уповільнюють процеси старіння, добре утримують воду в клітині, що сприяє розгладжуванню мімічних зморшок.6. Натуральна оливкова олія першого холодного віджиму має бактерицидну та пом'якшувальну дію, тому ефективно застосовується при лікуванні сонячних опіків.7. Мікроелементи (мідь, кальцій та залізо), які в надлишку містяться в оливковій олії, нейтралізують дію вільних радикалів, що призводять до передчасного старіння та пігментації шкіри.8. Жирні кислоти – пальмінова, лінолієва та стеаринова, утворюють на поверхні шкіри гідроліпідну плівку, яка забезпечує гідний рівень зволоження та є профілактикою від грибкових захворювань шкіри.

9. Оливкова олія за своєю природою гіпоалергенно, таким чином, її можна використовувати навіть для догляду за шкірою новонароджених.10. Французькими вченими встановлено, що півмільйонна частина одного грама натуральної оливкової олії першого холодного віджиму здатна збільшувати тривалість життя клітини людини на 20%! Напевно, саме тому Гомер називав оливкову олію "рідким золотом".

Супутні товари

Товар додано до списку бажань
Product added to compare.

Ми використовуємо файли cookies, щоб покращити роботу нашого сайту.