Щодня ваша шкіра піддається значимого впливу сонячної радіації і забруднень навколишнього середовища. Ці процеси прискорюють її в'янення, не залишаючи можливості для самостійного відновлення. Багато косметичних засобів створюють свого роду бар'єри, що дозволяють захистити шкіру. Однак сама шкіра в цей момент все одно страждає через відсутність достатнього припливу кисню. Втрачає здатність до саморегуляції, звикаючи до постійної стимуляції ззовні.

Саме тому всі рецепти продукції Афродіта засновані на тому, щоб допомагати самостійного відновлення шкіри. Наші фахівці постійно вивчають старовинні рецепти краси і вплив природних компонентів на природні процеси регенерації організму. Ми створюємо натуральну косметику, яка сприяють зміцненню тонусу шкіри і її оздоровленню за рахунок сприяння її природному оновленню.

Ми провели величезну кількість власних наукових досліджень, і знайшли ідеальний компонент, який зміг органічно доповнити магічні якості органічної оливкової олії  - базового інгредієнта грецької косметики Афродіта.

 

Польза і ефективність ослиного молока відома здавна. Як і оливкове масло, ослине молоко вважалося священним і використовувалося протягом тисячоліть в косметичних і лікувальних цілях. Клеопатра приймала ванни з ослиного молока, щоб надати м'якість своїй шкірі. А грецький доктор Гіппократ казав про його цілющі властивості для всього організму і рекомендував використовувати для лікування різних шкірних захворювань.

Багате омега-кислотами, вітамінами і мінералами, осляче молоко відновлює шкіру і запобігає появі зморшок. Завдяки м'якості його складу, воно бездоганно підходить для сухої шкіри, при лікуванні псоріазу та екземи. Ослине молоко значно підвищує рівень її зволоженості за рахунок природного вмісту великої кількості фосфоліпідів, керамідів і протеїнів.

Всі продукти в оновленій і розширеної лінійці Aphrodite, включаючи наше оливкове мило, містять новітні натуральні інгредієнти, які зміцнюють природний захист вашої шкіри, запобігаючи вплив негативних факторів навколишнього середовища. А найголовніше, в рецептурі нашої косметики відтепер об'єднані всі цілющі якості священного оливкового масла і ослиного молока для ще більш якісного догляду для всієї вашої сім'ї!


Товар додано до списку бажань
Product added to compare.

Ми використовуємо файли cookies, щоб покращити роботу нашого сайту.