Акція!
Спробуй новий склад натуральної грецької косметики і отримай продукцію в колишньому дизайні в подарунок!


     Наша шкіра потребує щоденного догляду і турботи. Агресивні миючі засоби і несприятливі погодні умови роблять шкіру грубою і шорсткою на дотик. З'являються нові зморшки, змінюється рН шкіри, зникає відчуття дискомфорту.    

Натуральная греческая космметика Афродита ежедневный уход

     ТМ Афродіта подбала про нас. У новій косметичної лінії досить ефективних зволожуючих засобів, що омолоджують компонентів, здатних повернути шкірі сяючий та здоровий вигляд.     

          Пропонуємо вам спробувати Новий образ 2016. Купіть косметику нової лінії, яка містить натуральне оливкову олію, еліксир молодості (молоко ослиці) і ви отримаєте абсолютно безкоштовно таку ж продукцію, але в колишньому дизайні, наявну в категорії розпродаж. Наприклад, замовляючи крем для обличчя, ви отримаєте в подарунок денний крем.

Нам дуже важливі Ваші відгуки про нові продукти. Ми заздалегідь дякуємо кожному, хто допоможе нам розповісти про наші новинки та пропонуємо взяти участь в розіграші призу: 
набір для волосся: Відновлююча олія для волосся і шкіри голови AphrOditE®, натуральна 100 мл, натуральное 100 млШампунь для нормального волосся Aphrodite®, натуральний 35 мл, Кондиціонер для волосся з оливковою олією Aphrodite®, натуральний 35 мл

Кондиціонер для волосся з оливковою олією Aphrodite®, натуральний 35 м Читай больше на: http://aphrodite.ua/uk/home/112-hair-conditioners.html

Важливо!
* Вартість подарунка не може перевищувати вартості купленого продукту і сам подарунок буде узгоджений з вами менеджером під час оформлення Вашого замовлення, якщо ви вкажете в коментарі до замовлення: "прошу надати подарунок в старому дизайні"
** Під подарунком мається на увазі відвантаження продукції за ціною 1 грн.
*** Розіграш відбудеться 07.11.2016 за допомогою RANDOM.ORG Порівняйте якість. Ми ростемо! І це важко не помітити.

Антивозрастная греческая натуральная сывортка ТМ Афродита с ослинным молокомНатуральная греческая Антивозрастная сыворотка ТМ АфродитаНатуральный греческий крем для рук ТМ АфродитаНатуральное оливковое мыло Афродита с алоэ из Греции

Товар додано до списку бажань
Product added to compare.

Ми використовуємо файли cookies, щоб покращити роботу нашого сайту.