Псоріаз та екзема давно перестали бути просто шкірними захворюваннями. Це проблема соціальної адаптації та естетичного дискомфорту людей, які страждають від цих недуг. Кожен 25-й чоловік, а це приблизно 250 млн. Живуть на землі борються з цими проблемами. Косі погляди і питання: «А що це у тебе на руках?», розвиває купу комплексів, з'являється невпевненість в собі, а поява тріщин на сухий та огрубілою шкірі рук, значно знижує якість життя.

       Людині, у якого виявляється псоріаз або екзема, потрібно постійно стежити за станом шкіри рук. Тоді симптоми захворювань будуть проявлятися рідше або зникнуть зовсім.

       Лікарі-дерматологи для успішного лікування псоріазу та екземи рекомендують щоденне використання натурального оливкового мила першого холодного віджиму ТМ Афродіта. Найбільшу ефективність у вирішенні цієї проблеми показало використання натурального оливкового мила з алое вера та натурального оливкового мила з евкаліптом.

       Тільки в оливковій милі ТМ Афродіта зміст оливкового масла досягає 85%! Будучи потужним природним антисептиком, евкаліпт перешкоджає інфікуванню мікротріщин та виникнення вхідних воріт для вторинної інфекції. А натуральне оливкове масло в поєднанні з алое вера, інтенсивно зволожує суху шкіру, перешкоджаючи подальшої втрати вологи, сприяючи епіталізаціі та відновленню. Тільки інтенсивне зволоження і дбайлива очищення шкіри натуральними компонентами збереже красу та здоров'я ваших рук.

Товар додано до списку бажань
Product added to compare.

Ми використовуємо файли cookies, щоб покращити роботу нашого сайту.