Шкіра дитини, на відміну від дорослого, занадто чутлива, вразлива і тонка. Тому дуже важливо підібрати мило, яке буде не тільки дбайливо очищати, але не заподіє шкоди, не зашкодить шкірний бар'єр, що перешкоджає проникненню мікробів, тобто буде найбезпечнішим дитячим милом.

       Вибираючи засіб, потрібно прислухатися до порад лікарів педіатрів та дерматологів.

       Натуральне дитяче оливкове мило з ромашкою та календулою ТМ Афродіта пройшло 5 клінічних досліджень, його безпеку для шкіри дитини гарантована лікарями-педіатрами.

       Натуральне дитяче мило з високим, до 85%, вмістом оливкової олії інтенсивно зволожує і відновлює гідроліпідний баланс шкіри. Екстракт ромашки заспокоює запалені ділянки шкіри, а календула зніме запалення та подразнення, прискорить процеси загоєння.

       Лікарі-дерматологи рекомендують застосовувати натуральне оливкове мило з ромашкою та календулою при пелюшковому і атопічному дерматитах, омфаліта і попрілості.
       Клінічно доведено бактерицидна активність оливкового мила щодо бактерій стафілокока та стрептокока.

       Щоденне проведення гігієнічних процедур з натуральним дитячим оливковою милом сохранітпріродний рівень зволоження шкіри дитини і убезпечить його від проникнення патогенних мікроорганізмів.