Доктора та вчені в області косметологічної медицини протягом багатьох років шукали унікальний засіб для корекції зморшок, які виникали в процесі старіння шкіри.


      Гіалуронова кислота - природний компонент шкіри людини. Основна її функція - підтримання водного балансу в міжклітинному просторі. У здорової та молодий шкірі її виробляється достатньо.

      Однак, з віком вироблення гіалуронової кислоти зменшується, а руйнуватися починає все більше і більше. Гіалуронова кислота вважається ідеальним компонентом косметичних засобів, тому що прекрасно сумісна з будь-яким типом шкіри, не викликає алергій та подразнень.


      Як же працює гіалуронова кислота в кремах, гелях, сироватках?

      Входить до складу косметичного засобу, гіалуронова кислота на поверхні шкіри утворює тонку плівку, яка зберігає власну вологість шкіри, не порушуючи газообмін з навколишнім середовищем.

       Ця плівка з гіалуронової кислоти сприяє швидкій регенерації та відновленню шкіри. Що є цінним властивістю і незамінне в косметичних засобах, призначених для лікування вугрового висипу, для догляду за шкірою після гоління та засмаги. Так само плівка пролонгує дію біологічно активних компонентів та речовин, що входять до складу косметичних засобів, що значно підвищує їх дію та ефективність.


       Гіалуронова кислота, утворюючи плівку, допомагає знизити випаровування води з поверхні шкіри, а при підвищеній вологості здатна всмоктувати вологу з повітря, тим самим збільшуючи кількість вільної води в роговому шарі епідермісу.


       Гіалуронова кислота для шкіри життєво необхідна. Користуватися косметичними засобами, що містять цей компонент, рекомендується з 25 років.


       Гіалуронова кислота, яка входить до складу антивікових ліній по догляду за шкірою, каталізує синтез колагену та еластину, що дозволяє скоротити зморшки і моделювати овал обличчя.


       Перед нанесенням та для посилення ефективності косметичного засобу, до складу якого входить гіалуронова кислота, шкіру і пори варто попередньо очищати за допомогою натуральних скрабів. Дія хорошого крему з гіалуроновою кислотою відчувається відразу, практично після першого застосування - шкіра насичено зволожена і відчутно пружна. Як то кажуть, результат на лице!


      Будьте прекрасні! Та будьте здорові!