Про унікальні властивості коензиму Q10 і його найважливішу роль в окислювально-відновних процесах, що відбуваються у клетинах шкірі, стало відомо в 1978 році. Це відкриття отримало Нобелівську премію в галузі медицини.


       Джерелом отримання коензиму Q10 стали спеціальні водорості, які видобуваються в Японському морі. З них видобувається екстракт, потім він висушується. У процесі приготування цей порошок набуває жовтуватий колір. Тому всі косметичні засоби, що містять коензим Q10, мають специфічний жовтуватий відтінок. Це є доказом присутності коензиму Q10.

        Сьогодні коензим Q10 в косметології використовується часто, широко і досить ефективно, він входить до складу антивікових косметичних ліній, рекомендованих до застосування після 30 років.

        Використання косметичних засобів, що містять коензим Q10 має бути тривалим, тому що періодичність оновлення епідермісу кожні 28 днів, тому очікувати ефекту омолодження шкіри раніше цього терміну нелогічно.

       Чарівні властивості коензиму Q10 не поширюються глибше епідермісу, тому коензим Q10 здатний розгладжувати тільки дрібні зморшки.

        Сьогодні з упевненістю можна сказати, що коензим Q10:

       1.   Є найпотужнішим антиоксидантом, який здатний захистити шкіру від фото- і хроностаренія;
       2.   Стимулює забезпечення клітини енергією, що істотно прискорює процеси регенерації шкіри;
       3.   Є каталізатором спалювання жирів, регулює водний баланс в клітці шкіри, тонізує і очищає її;
       4.   Коензим Q10 стимулює синтез колагену, наповнює зсередини дрібні зморшки, зберігає пружність шкіри та її бездоганний вигляд;
       5.   Знімає запальні процеси на шкірі, прискорює загоєння ранок, подряпин і сонячних опіків;
       6.   Коензим Q10 безпечний для чутливої шкіри, тому що не викликає печіння та подразнення. Його застосування ідеально в складі сонцезахисних кремів і лосьонів.

       В даний час коензим Q10 вважається найперспективнішим інгредієнтом косметичних засобів, здатним зробити революцію в anti-age терапії.