Арганова олія вважається одним з найбільш рідкісних, дорогих, але славляться своєю ефективністю, масел. Терниста дерево Аргана росте тільки на території Марокко, це вічнозелене дерево з тривалістю життя 200-300 років. Арганова олія називається дарующим життя, рідким марокканським золотом, і ось чому ...


       Арганова олія - це чудовий природний комплекс жирних кислот, вітамінів і стиролів, речовин життєво необхідних для здоров'я шкіри.

       Олія Аргани втричі випереджає оливкова олія за вмістом у ньому вітамінів молодості А і Е.

       Арганова олія дуже легке, добре вбирається, дуже економічно у застосуванні, дає швидкий результат, який дуже важко не помітити.

       Що ж містить у собі Арганова олія?

1. Жирні кислоти (лінолева, стеаринова, олеїнова, пальмітинова). Ці кислоти, немов захисний щит, вбереже шкіру від ультрафіолету, токсичної дії речовин та агресивного впливу факторів оточуючого середовища.

2. Альфа-токоферол (вітамін Е). Саме через високий вміст в аргановой оліі вітаміну Е, цю олію можна назвати унікальним продуктом молодості. Витами Е запобіжить передчасне старіння клітин шкіри, активізує вироблення колагену, завдяки якому шкіра стане пружною та гладенькою.

3. Поліфоноли (найпотужніші антиоксиданти природного походження). Вони в короткі терміни розгладять зморшки на обличчі, позбавлять від вікових пігментних плям, забезпечать здоровий колір обличчя та захистять від ракових захворювань шкіри. Поліфеноли арганового масла змушують клітини шкіри ефективно працювати в повному обсязі, при цьому, не увядая передчасно.

4. Органічні кислоти (ванілінова, бузкова, феруловая), які володіють сильними протизапальними властивостями, блокують ділянки запалення і заспокоюють роздратовану шкіру, сприяю швидкої регенерації та відновленню.


       Олія Аргани підходить для будь-якого типу шкіри. Застосування косметичних засобів, до складу яких входить арганова олія, рекомендується і юним красуням з проблемною шкірою, і дамам бальзаківського віку, щоб повернути шкірі молодість, здоров'я та призупинити подальше її старіння.