Арганова олія вважається одним з найбільш рідкісних, дорогих, але славляться своєю ефективністю, масел. Терниста дерево Аргана росте тільки на території Марокко, це вічнозелене дерево з тривалістю життя 200-300 років. Арганова олія називається дарующим життя, рідким марокканським золотом, і ось чому ...


       Арганова олія - це чудовий природний комплекс жирних кислот, вітамінів і стиролів, речовин життєво необхідних для здоров'я шкіри.

       Олія Аргани втричі випереджає оливкова олія за вмістом у ньому вітамінів молодості А і Е.

       Арганова олія дуже легке, добре вбирається, дуже економічно у застосуванні, дає швидкий результат, який дуже важко не помітити.

       Що ж містить у собі Арганова олія?

1. Жирні кислоти (лінолева, стеаринова, олеїнова, пальмітинова). Ці кислоти, немов захисний щит, вбереже шкіру від ультрафіолету, токсичної дії речовин та агресивного впливу факторів оточуючого середовища.

2. Альфа-токоферол (вітамін Е). Саме через високий вміст в аргановой оліі вітаміну Е, цю олію можна назвати унікальним продуктом молодості. Витами Е запобіжить передчасне старіння клітин шкіри, активізує вироблення колагену, завдяки якому шкіра стане пружною та гладенькою.

3. Поліфоноли (найпотужніші антиоксиданти природного походження). Вони в короткі терміни розгладять зморшки на обличчі, позбавлять від вікових пігментних плям, забезпечать здоровий колір обличчя та захистять від ракових захворювань шкіри. Поліфеноли арганового масла змушують клітини шкіри ефективно працювати в повному обсязі, при цьому, не увядая передчасно.

4. Органічні кислоти (ванілінова, бузкова, феруловая), які володіють сильними протизапальними властивостями, блокують ділянки запалення і заспокоюють роздратовану шкіру, сприяю швидкої регенерації та відновленню.


       Олія Аргани підходить для будь-якого типу шкіри. Застосування косметичних засобів, до складу яких входить арганова олія, рекомендується і юним красуням з проблемною шкірою, і дамам бальзаківського віку, щоб повернути шкірі молодість, здоров'я та призупинити подальше її старіння.

Товар додано до списку бажань
Product added to compare.

Ми використовуємо файли cookies, щоб покращити роботу нашого сайту.