Чоловіча шкіра своєю фізіологією відрізняється від жіночої.
У ній міститься більша кількість колагену, з цієї причини вона товщі, сліди старіння і впливу агресивних факторів зовнішнього середовища помітні не відразу. У ній шкірі більше сальних залоз, тому вона краще зволожена і не так схильна до лущення, як жіноча.

       Але наявність великої кількості волосків змушує чоловіків в своєму щоденному догляді проводити процедуру, яка завдає шкірі великої шкоди - це гоління.   
   
       Кожен раз, торкаючись бритвою свого обличчя, чоловіки травмують верхній шар шкіри епідерміс, порушуючи гідроліпідний баланс і залишаючи дрібні порізи.
Шкіра стає вразливою і чутливою до сухого повітря в приміщеннях, морозу, вітру, подразнень.

        В даний час купити чоловічу косметику не складає труднощів, проте, необхідно враховувати наступне:

1. Купуючи гель для гоління, зверніть увагу на склад.
У нього повинні входити трави і рослинні компоненти, які розм'якшують щетину, що роблять бездоганним ковзання бритви і будять шкіру до якнайшвидшої регенерації.
 
2. Купити бальзам після гоління можна в будь-якому інтернет магазині.
Але! Для забезпечення максимального комфорту чоловічому бальзаму після гоління необхідно позбавити від роздратування і запалення, інтенсивно зволожити і відновити гідроліпідний функції шкіри.
 
3. Шампунь для чоловіків обов'язково повинен враховувати фізіологію чоловіка, його потреба в більш частого миття, а так само схильність до випадання волосся.
Купити чоловічий шампунь - це значить купити комплекс корисних рослинних інгредієнтів, що зміцнюють і відновлюють структуру волосся і шкіру голови.

        Купуючи косметику для чоловіків необхідно враховувати особливості чоловічої шкіри, її фізіологію і будову.
Натуральна грецька косметика Афродіта для чоловіків відповідає всім перерахованим вимогам, складається тільки з натуральних інгредієнтів високої якості, на основі органічного оливкового масла, з додаванням вітамінів і антиоксидантів.

       Чоловіча косметика Афродіта - це молодість вашої шкіри, її здоров'я і ваш щоденний комфорт.

       Купуйте краще, адже Ви цього варті!


Товар додано до списку бажань
Product added to compare.

Ми використовуємо файли cookies, щоб покращити роботу нашого сайту.