Гарне волосся завжди були головною перевагою жінки.
Іноді модне плаття вибрати простіше, ніж якісну і безпечну косметику для волосся.

       У міжсезоння ми все частіше і частіше скаржимося на сухість шкіри голови, нездоровий колір волосся і ... випадання.
Випали волосся вранці все більше помітно на подушці. І ось вже радість від нового дня змінюється тривогою про здоров'я волосся.

       Для початку потрібно розібратися, чи не даремно ми панікуємо.
У нормі у здорової людини за добу випадає від 40 до 100 волосся.
       
     

       
       Цикл життя волоса має 3 стадії:

      
- освіту волосяного фолікула;
      
- формування і зростання самого волоса;
      
- в'янення фолікула і випадання волосся.

       Якщо в цьому процесі стався збій, втрата волосся стає більш значною і помітною.


       І причини для цього наступні:

       1. Гормональна причина. У жінок гормональні зміни в організмі, пов'язані з менструальним циклом і менопаузою, можуть викликати випадання волосся. А так же наявність інших гормональних захворювань, таких як: цукровий діабет, гіпертіріоз, пухлини надниркових залоз і ін.
       2. Хімічна причина. Це вплив агресивних чинників навколишнього середовища, радіація, тобто наша екологія. До цієї причини можна так само віднести прийом лікарських засобів, що відносяться до групи гормональних, антибіотиків, цитостатиків.
       3. Стреси. Присутність стресу в нашому житті не додає здоров'я ні нам, ні нашим волоссю. Намагайтеся уникати стресу будь-якими можливими способами. Адже це не тільки волосся, що випали, це ще сивина і передчасні зморшки.

   
   
       Швидка допомога від Aphrodite®:


      
- Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням! Зверніться до лікаря. Тільки його знання і досвід і ваша наполегливість зможуть максимально швидко виявити причину втрати волосся і ефективно її усунути.

     
- У догляді за волоссям використовуйте тільки натуральні шампунімасла і сироватки, які містять парабенів, сульфатів і консервантів. Це кошти, на сьогоднішній день, можуть не тільки зупинити випадіння волосся, але і істотно оздоровити шкіру голови, а так само сприяють формуванню нових волосяних фолікул і продовжують термін життя дорослого волоса.


     
        І наостанок кілька порад по догляду за волоссям від Aphrodite®:

1. Забезпечте своєму волоссю хороший кровообіг. Для цієї мети купите собі масажну щітку, що не травмують шкіру голови. Найчастіше розчісуйте волосся. Проводьте масаж голови щодня.

2. Використовуйте тільки натуральні засоби по догляду за волоссям і відповідно до вашого типу волосся.

3. Правильно харчуйтеся. Вживайте їжу, багату вітамінами, антиоксидантами і мінеральними речовинами. Уникайте надмірного вживання солі і копченостей.


       Випадання волосся можна зупинити. Не чекайте, коли проблема стане незворотною. Подумайте про здоров'я і красу свого волосся вже сьогодні!