Акція "Натуральне бактерицидне оливкове мило Афродіта в кожен дім!"

Захисти свою сім'ю від хвороботворних бактерій!
 

ТМ Афродіта із задоволенням робить доступним НАТУРАЛЬНОЕ бактерицидне оливкове мило AphrOditE®.

Акція! СПЕЦ ЦІНА. Всього за 36 грн. натуральне оливкове мило AphrOditE® в кажен дім!!

Оливкова мило володіє (так як складається на 75-85% з оливкової олії о. Крит IV ступеня віджиму) вельми сильним протизапальною, бактерицидною, антисептичною, антибактеріальною, мікостатіческім і ранозагоювальну дію. Олія евкаліпта добре допомагає при різних запальних процесах на шкірі. Усуває свербіння і подразнення шкіри, залишає відчуття свіжості і чистоти, зелений чай - це сильний антиоксидант. Спільно з оливковою олією він уповільнює окислювальні процеси в клітинах, захищає шкіру від передчасного старіння, додатково зволожує, знімає почервоніння і роздратування. Ефірні олії ромашки і троянди заспокоюють роздратовану шкіру і знімають втому, надають природний колір і захищають від ультрафіолетових випромінювань.    

Натуральное мыло Афродита органическое оливковое масло мыть руки    Влітку ризик зараження кишковими інфекціями зростає, дуже важливо не забувати мити руки перед їжею. Але ще важливіше щоб мило не тільки змивало бруд, але і знищувало хвороботворні бактерії, бажано природним чином не порушуючи водно-ліпідний баланс нашої шкіри. Бактеріологи рекомендують використовувати оливкове мило Афродіта для профілактики поширення кишкових та шкірних захворювань викликаних мікроорганізмами в інфекційних лікарнях, родопомічних закладах, відділеннях реанімації та интенсиности терапії, хірургічних стаціонарах, дитячих відділеннях.
Дослідження антибактеріальної активності оливкової мила
.
- В.В. Мішин, Л.З. Гриценко, О.К. Межова. Національний Медичний Університет (м.Донецьк)


    Бактеріологи також довели гемостатичну дію оливкової мила Афродіта і рекомендують його для профілактики виникнення і поширення грибкових інфекцій в групах населення, найбільш схильних їм (шахтарі, металурги, військовослужбовці, спортсмени) а так само використання їх в місцях громадського користування (басейни, лазні та ін. ) Дослідження протигрибкової активності оливкової мила ТМ AphrOditE - Г.І. Мавров, І.А. Безрученко, Т.В. Федорович. ДУ «Інститут дерматології та венерології АМН України», м Харків    

Натуральная защита детей Афродита ТМ    
    

Дуже часто в літній період ми бачимо таку картинку на березі моря, коли матусі помиляються, думаючи що малюки без трусиків на пісочку отримують сонячні ванни і це безпечно, не думаючи що вони піддають їх ризику занести інфекцію. У вересні такі "горе" матусі дуже часто потрапляють з дівчатками у відділення з гострим вульвовагінітом. Серед таких пацієнток і було проведено дослідження на застосування оливкової мила ТМ AphrOditE в дитячій гінекології. - Е.Б. Яковлєва, М.Ю. Сергієнко, О.К. Межова.Національний Медичний Університет (м.Донецьк), результатом якої стала рекомендація гінекологів до застосування оливкового мила Афродіта в комплексній терапії вульвовагінітів у дівчаток "нейтрального" періоду і самостійно в цілях профілактики рецидивів захворювання.Даний лікувальний ефект оливкове мило Афродіта має за рахунок того, що складається на 85% з оливкової олії о. Крит (Греція). Як виноград посаджений у Південному регіоні та Північному має різні властивості, так і Критська олія має не оценімие властивості в порівнянні з іншими маслами, адже оливки виростають ближче до екватора. Бактерицидний ефект досягається не за рахунок хімії (воно 100% натуральне) а за рахунок моно-ненасичених жирних кислот оливкової олії, тим самим не порушуючи водно-ліпідний бар'єр шкіри, а навпаки відновлюючи його.

Давайте задамо собі питання:

Оливкове мило має сильне протизапальну, бактерицидну, антисептичну, мікостатичне і ранозагоювальну дію, допомагає при різних запальних процесах на шкірі, усуває свербіння і подразнення шкіри, залишає відчуття свіжості і чистоти, уповільнює окислювальні процеси в клітинах, захищає шкіру від передчасного старіння, додатково зволожує, знімає почервоніння і роздратування.
Бажаємо ми отримати проблему (інфекцію) та потім витрачати багато часу на її лікування?
Або краще купити НАТУРЛЬНОЕ оливкове мило Афродіта і убезпечити себе і свою сім'ю?

Якщо Вам сподобалася стаття, була корисна - поділіться нею зі своїми знайомими, якщо виникли питання, з'явилося бажання залишити свою думку з даної теми, Ви можете залишити свої коментарии ....

ТМ Афродіта
Товар додано до списку бажань
Product added to compare.

Ми використовуємо файли cookies, щоб покращити роботу нашого сайту.