Афродіта - єдине оливкове мило з 5 клінічними дослідженнями, підтверджуючими бактерицидність і лікувальні властивості.

Ароматичне туалетне мило повільно, але вірно зникає з нашої ванної.
Поступово його витісняють «практичне, зручне» рідке мило і гелі для душу. Але чи дійсно епоха туалетного мила підходить до завершення?

Вибираючи мило для всієї родини, ми перш за все хочемо:

- Змити бруд;
- Знищити шкідливі бактерії: стафілокок ешерихії коллі і інші, які можуть
  призвести   до шкірних
запалень, інфекційних захворювань;
- Не пошкодити водно-ліпідну мантію, що захищає нашу шкіру.     Найчастіше ми навіть не замислюємося, що мило може допомогти. Адже іноді не потрібно «душити» шкіру сильними лікарськими препаратами, а потрібно їй дати правильне, ніжне очищення і вона віддячить нам. Адже ми, коли порізали палець (обробивши його йодом або зеленкою прибравши шкідливі бактерії), через деякий час навіть не знаходимо поріз!

     Ми часто вибираємо "зручне" не замислюючись про користь. Експерти дерматологи останнім часом стверджують, що рідке мило завдає великої шкоди здоров'ю. Підставою для цього висловлювання послужили досліди служби FDA з Америки, яка і займається наглядом за продуктами, споживаними людиною. Епідеміологи університетів Монтани і Арізони під керівництвом професора університету Огайо Керрі Запка провели спостереження в 14 початкових школах. Вони визначили кількість бактерій на руках учнів і вчителів до і після миття рук, при цьому використовувалися як звичайне мило, так і рідке.

З'ясувалося, що після використання рідкого мила з дозатором кількість патогенних мікробів на шкірі рук збільшувалася в 26 разів!

Applied and Environmental Microbiology (Прикладная и Экологическая Микробиология) опубликовано 18 марта 2011 года.

Бактеріологи України провели дослідження (№ 1) антибактеріальної активності оливкового мила, метою якого було - вивчення антимікробної дії мила з високим вмістом оливкової олії (ТМ Афродіта). Отримавши результати в лабораторних умовах, вони вирішили продовжити клінічне дослідження (№ 5) серед різних медичних фахівців, які постійно працюють в рукавичках і мають середу для розмноження хвороботворних бактерій. Під час дослідження для контролю були обрані рідкі засоби, що застосовуються нашими лікарями щодня в медичних установах і багатьма нами в домашніх умовах.

Результат дослідження (№ 5) використання мила з вмістом оливкової олії для обробки рук фахівців в хірургічній практиці вразив вчених:Исследование оливкового мыла Афродита ТМПО ПЕРШЕ:
в контрольних змивах у докторів, які використовували рідке мило, бактерій не зменшилася, а навпаки додалося!

У клінічному дослідженні вивчалися змиви з рук у 20 хірургів, 20 акушерів-гінекологів та 20 стоматологів до і після миття рук милом ТМ «Афродіта» з вмістом оливкової олії до 85% .Контролем служили дані, отримані при такому ж дослідженні змивів з рук бактерицидними засобами (по протоколах Міністерства Охорони здоров'я України) у аналогічної кількості оперують фахівців (по 20 осіб відповідно).
Аналіз даних (див рис.) Клінічного дослідження (№5) показує, що по-порівнянні з контролем (рідким милом) оливкова мило має суттєві переваги з точки зору зменшення бактеріального обсіменіння. Цікаві дані цей малюнок показує відносно лікарів акушерів-гінекологів. Так, після миття рук рідким милом у всіх фахівців (вконтрольной групі) виділяється два види хвороботворних мікроорганізмів, а при використанні мила Афродіта у 70% відсутні хвороботворні бактерії і лише у 30% висівається всього один вид інфекційних агентів. Дані стоматологів та хірургів Ви можете побачити тут ...

     Ефектом вибухнула БОМБИ для бактеріологів стали дані, які були в групі контролю: у хірургів, акушерів і стоматологів чистих рук не було, В О О Б Щ Е !!!


ПО ДРУГЕ: оливкова мило Афродіта перешкоджає поширенню інфекцій і сприяє збереженню шкіри рук м'якою і здоровою.
За рахунок високого вмісту оливкової олії мило має виражену бактерицидну дію, зберігаючи при цьому шкіру рук здорової навіть при тривалому його використанні для миття рук хірургів, акушерів-гінекологів і стоматологів. Застосування мила може істотно впливати на Бактерологі рекомендують використовувати мило Афродіта, як перешкода поширенню інфекцій і сприяє збереженню шкіри рук м'якою і здоровою.

Такі приголомшливі позитивні результати легко пояснити, адже оливкове мило Афродіта складається на 75-85% з оливкового масла о. Крит (Греція), приводячи флору в нормальний стан. Одночасно, передаючи всі корисні властивості «рідкого золота» о. Крит нашій шкірі.

Більше про інших клінічних иследованиях ви можете дізнатися, ознайомившись з дослідженнями: №2       №3      №4

Висновок робіть самі:
 - зручність з рідким милом
 - або безпеку Вас і всіх членів Вашої родини з оливковою милом Афродіта ?!

Мета ТМ Афродіта - зробити доступним оливкове мило Афродіта, щоб кожен житель України міг дозволити собі захистити свою сім'ю натуральним милом від шкідливих бактерій.Товар додано до списку бажань
Product added to compare.

Ми використовуємо файли cookies, щоб покращити роботу нашого сайту.