Іноді, задивляючись на красу професійного макіяжу моделей на сторінках журналів, хочеться втілити подібний образ у реальному житті. Але відтворення образу в домашніх умовах може стати складним випробовуванням і не принести очікуваний результат, не кажучи про витрачений час. Ми підібрали декілька трендів, які можна з легкістю втілити самостійно, без необхідності наймати команду домашніх візажистів :)
тренды осени в макияже, советы от Афродита ТМ
"Ягідні губи"
Ягідна помада - новий виток популярності класичного відтінку, який підходить практично до будь-якого тону шкіри.
Ягідний виглядатиме гармонійно, якщо не використовувати лайнер, а після нанесення злегка розтушувати помаду пальцем.

тренды осени в макияже, советы от Афродита ТМ

тренды осени в макияже, советы от Афродита ТМтренды осени в макияже, советы от Афродита ТМ


осенние тренды в макияже , советы от Афродита ТМ


Тіні на нижніх повіках
Минули дні, коли тіні наносилися тільки на верхні повіки :) Для особливої ??виразності Ваших очей, дизайнери радять наносити тіні й на нижні повіки. Секрет лаконічності образу в тому, щоб інші деталі макіяжу залишалися нейтральними і ненав'язливими. Для найсміливіших - smokey eyes з акцентом на нижніх повіках.

осенние тренды в макияже , советы от Афродита ТМосенние тренды в макияже , советы от Афродита ТМ


тренды осеннего сезона, советы от Афродита ТМ
Яскравий рум'янець

Словосполучення "яскравий рум'янець", на перший погляд може виглядати лякаюче, але правильно нанесені рум'яна створять жіночний образ. Секрет лаконічності й краси в тому, щоб наносити рум'яна уздовж скул, інакше обличчя буде виглядати розчервонілим і не природним. Та, звичайно, якщо Ви обираєте яскравий рум'янець кольору фуксії, то всі інші деталі макіяжу повинні бути акуратними і нейтральними.

тренды в макияже осенний сезон. советы от Афродита ТМтренды в макияже осенний сезон. советы от Афродита ТМтренды в макияже осенний сезон. советы от Афродита ТМ
Фото: pinterest

Товар додано до списку бажань
Product added to compare.

Ми використовуємо файли cookies, щоб покращити роботу нашого сайту.