шоколадная панацея от Афродиты
Перші згадки про шоколад зустрічаються близько двох з половиною тисяч років тому у Цивілізації Майя, які ставилися до какао, як до божественного дару. У перекладі з давньогрецької «какао» - це «їжа богів». Сьогодні какао-боби відомі ще і як джерело какао-масла, вичавлювати з мелених зерен шоколадного дерева.
шоколадная панацея от афродиты
Поживна і цілюща - його здавна використовували в кулінарії, косметології та для лікування. Кладезь амінокислот, мікроелементів і вітамінів, масло какао дивно ефективно при лікуванні опіків, рубців, шкірних висипань, дерматиті, екземі, усуває розтяжки. Захищає від впливу сонячних променів, дозволяє захистити шкіру в морози. У поєднанні з оливковою олією, масло какао створює дієвий тандем, завдяки якому навіть сама суха шкіра в сильну негоду буде доглянутою і здоровою!
Використовуючи ці знання і тільки природні компоненти, ми створили крем Афродіта - цілющий коктейль полезнейших оливкової та какао масел, приправлений ніжною ваніллю. Цей крем дозволяє надати приємну гладкість шкірі, усуваючи сухість і роздратування, травмованої несприятливими факторами навколишнього середовища, шкіри.

Оливкова крем-масло Афродіта, додасть Вашому дню ніжність природного турботи і здоров'я сонячних оливок, огорнувши теплими ароматами какао і ванілі!
Товар додано до списку бажань
Product added to compare.

Ми використовуємо файли cookies, щоб покращити роботу нашого сайту.