У кулінарії, косметології та медицині, використовують всі складові фрукта - кісточки і перемички, шкірку і квіти. Гранат втамовує спрагу і збуджує апетит, наповнює силами і кмітливістю. Сприяє виробленню гемоглобіну, зміцнює імунітет, стінки судин, нервову систему. Настій з квітів і плодів граната - краще і найдавніше кровоспинний засіб. Завдяки вмісту 15 амінокислот, гранат є незамінним продуктом для вегетаріанців.

У поєднанні з оливковою олією, гранат застосовується для жирної шкіри, при вуграх і гнійних висипаннях. Масло зерен граната покращує регенерацію клітин епідермісу, а, отже, прискорює загоєння ран, шрамів, тріщин, подряпин. Крім того, екстракт граната добре відновлює шкіру після сонячних опіків.

Взявши за основу всі корисні властивості граната і кращі стародавні рецепти краси, ми створили унікальний еліксир. Збагачений антиоксидантами, полісахариди і вітамінами масел оливи, Аргана і акаї, він легко відновлює зневоднену і суху шкіру, травмовану морозами або сонячними променями.

Кожен з природних компонентів лосьйону природним чином забезпечує тонізацію і харчування сухої, зрілої або чутливої ??шкіри. Розгладжуючи і підвищуючи її еластичність, це чарівне засіб відновлює красу і сяйво шкіри, навіть після сильного стресу. Ви зможете насолодитися свіжістю і здоров'ям Вашого тіла, використовуючи цей чудодійний лосьйон відразу після прийняття душу або ванни. Відчуйте себе Богинею - адже це так просто!