Для отримання максимального ефекту від натурального оливкової олії в     косметології, воно повинно бути неодмінно першого холодного віджиму.

 
І ось чому ...

 1.   Натуральна оливкова олія майже на 100% засвоюється людським  організмом,  не викликаючи побічних дій і непереносимості.

 2.   В оливковій олії міститься сквален. Ця речовина, дейсвіе якого сприяє   швидкій  регенерації та відновленню шкіри.
 
Іншим цінним інгредієнтом натурального оливкового масла є олеїнова кислота,    вона нормалізує жировий обмін в тканинах, перешкоджаючи утворенню та    поширенню целюліту.
 
3.   Комплекс вітамінів (А, В, Е, D, К) та мононенасичені жирні кислоти, що входять до складу оливкової олії першого холодного віджиму, інтенсивно зволожують шкіру, усуваючи її сухість та лущення.

 
4.   Неомилених речовини, такі як каротиноїди, стероли, ктокофероли, мають найсильнішим відновлює шкіру дією.

 
5.   Фосфоліпіди та фосфатиди в складі натурального оливкового масла стимулюють обмінні процеси і уповільнюють процеси старіння, добре утримують воду в клітці, що сприяє розгладженню мімічних зморшок.

6.   Натуральна оливкова олія першого холодного віджиму має бактерицидну та пом'якшувальну дію, тому ефективно застосовується при лікуванні грибкових захворювань шкіри.7.   Мікроелементи (мідь, кальцій і залізо), які в надлишку містяться в оливковій олії, нейтралізують дію вільних радикалів, що призводять до передчасного старіння шкіри.

8.   Жирні кислоти - пальміновая, линолієва та стеаринова, утворюють на поверхні шкіри плівку і захищають її від агресивного впливу навколишнього середовища.

9.   Оливкова олія за своєю природою гіпоалергенні, таким чином, його можна використовувати навіть для догляду за шкірою новонароджених.

10. Французькими вченими встановлено, що півмільйонна частина одного грама натуральной оливковій олії першого холодного віджиму здатна збільшувати тривалість життя клітини людини на 20%! Напевно, саме тому Гомер називав оливкову олію "рідким золотом".

 

Товар додано до списку бажань
Product added to compare.

Ми використовуємо файли cookies, щоб покращити роботу нашого сайту.