Кожна жінка трепетно ​​ставиться до появи зморшок, адже це означає, що період життя під назвою «молодість» вже пройшов.

       
І тоді представниці прекрасної статі починають скуповувати омолоджуючі засоби і поповнювати запаси дорогої косметики, не усвідомлюючи, що позбутися від зморшок можна переглянувши власні звички.

       
Ось деякі з них:

1. Привчіть себе частіше міняти наволочки.
    
Зміна наволочки повинна відбуватися кожні 2-3 дні. Адже саме на ній залишаються хімічні засоби для укладання волосся, які уві сні потрапляють на обличчя і негативно позначаються на здоров'ї шкіри.
2. Сон в неправильній позі.
      Намагайтеся спати на боці або на спині. В інших позах шкіра знаходиться в здавленим положенні, через що відбувається порушення кровообігу на кілька годин і з'являються, так звані, лінії сну. Вони довго зберігаються після сну і в недалекому майбутньому стануть зморшками.
      
3. Недолік сну.
      Нічний сон повинен бути не менше 7-8 годин. За цей час організм встигає відновитися. Це стосується і клітин шкіри.

4. Ранкові вмивання із застосуванням очищувальних засобів.


       Вранці вмивайтеся просто водою, до неї можна додати косметичний лід. Увечері ж рекомендуємо умивання з очищує гелем, а потім протерти обличчя натуральної міцелярної водою.5. Ігнорування кремів з SPF захистом.

        Змініть на літо свій денний крем на крем з SPF захистом. Наносите його не тільки перед відпочинком на пляжі, але і просто перед виходом з дому. Давно відомо, що УФ-промені сприяють не тільки появи зморшок, пігментних плям і передчасному старінню шкіри, але злоякісних новоутворень шкіри.

6. Інтенсивне і надмірне очищення шкіри.

       Робіть пілінг 2 рази в тиждень при жирному типі шкіри і 1 раз в тиждень, якщо шкіра суха.

       Використовуйте для протирання обличчя натуральні лосьйони, що не порушують природну рН шкіри і зберігають її гідроліпідний баланс. Адже пересихання шкіри - одна з найголовніших причин появи зморшок.


7. Постійне вживання жувальної гумки.

       Замініть жувальну гумку м'ятними льодяниками. Часте застосування жувальної гумки і постійний рух щелепою здатне спровокувати появу носогубних складок і зморшок навколо очей.
8. Витискання прищів.

       Чи не видавлюйте самостійно прищі! Краще відвідайте косметолога, який зробить глибоку чистку особи. Це буде грамотно і безпечно для шкіри обличчя.

9. Сухе повітря в приміщенні.

       Придбайте собі зволожувач повітря і регулярно зволожуйте повітря в приміщенні, де перебуваєте. Незабаром ви помітите, як вдячно ваша шкіра реагує на це.

10. Куріння.


        Куріння забирає зі шкіри кисень, поживні речовини і руйнує колаген та еластин, звідси нездоровий колір обличчя і обвисання шкіри. Відмовтеся від куріння - це зробить вас молодше!


         Дотримуючись цих нехитрих правил, ви придбаєте здорову шкіру і продовжите собі молодість. А хіба не про це мріє кожна жінка?